Chomutov – K. Vary 5:6 (0:1 po s.n.) | Kometa Brno – Třinec 3:0 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 2:4 (kon.)
HC Kometa Brno
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 28.03.2013, 14:00Mistrovství ČR - 8. třída

55:28
    Kometa právě vstřelila branku!
    Tentokrát už byl však brankář Třince krátký. Po pěkné kombinaci vyslal tvrdou střelu Libor Zábranský, kterou brankář vyrazil přesně na hůl Filipa Krále, který zavěsil kotouč do horního rohu a poslal svůj tým do vedení o tři branky.

54:04
    Možnost přidat třetí branku bude mít Kometa během přesilové hry. Dvě minuty za podražení dostal třinecký Filip Rufer.

41:14
    Další vyloučení na straně Komety. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Jakub Matula a Třinec si zahraje přesilovku 5 na 3.

40:00
    Na konci druhé třetiny ještě obdržel dvě minuty za napadení brněnský Roman Jeřábek a Třinec tedy má na začátku třetí třetiny výhodu přesilové hry.

25:08
    Vstřelit další branku bude mít Brno šanci během přesilové hry. Dvě minuty za hákování dostal třinecký Jan Hladoník.

24:29
    Je tu další branka Brna, která byla téměř stejná jako první. Opět u toho byli PETR KREJČÍ a Jan Süss s tím rozdílem, že si prohodili role. První jmenovaný dorazil do prázdné brány střelu svého kolegy a poslal svůj tým do dvoubrankového vedení.

21:56
    Jako kdybych to zakřikl. Puk po střele Petra Krejčího poskakoval v brankovišti, kde se nejrychleji dokázal zorientovat JAN SÜSS a dorážkou poslal svůj tým do vedení.

19:22
    Třetí vyloučení Třince v tomto utkání. Na dvě minuty za zdržování hry na trestnou lavici usedne Jan Hladoník.

14:33
    Další vyloučení Ocelářů. Svůj tým na dvě minuty oslabuje Dominik Molin, který se provinil napadením.

11:05
    Máme tady první vyloučení. Dvě minuty za podražení dostává Timotej Marguš a Brno si zahraje přesilovku.

02:18
    Teď už jsme se však šance dočkali. Brněnský útočník Jan Süss vybruslil z rohu až před brankáře soupeře, ale beckhhandem ho trefil pouze do břicha. Vzápětí ještě Brno trefilo břevno.

Jan Hošic

Branky a nahrávky: 22. Süss (Krejčí), 25. Krejčí (Süss), 56. Král (Zábranský, Süss)

HC Kometa Brno: Dostál(Borský) – Buffi, Jeřábek, Pípa, Zábranská, Král, Kučera, Gajarský, Krejčí, Matula, Süss, Aulehla, Gloz, Blaško, Mikyska, Kunc, Macháň
    HC Oceláři Třinec: Prokop(Ochman) – Rufer, Radzienciak, Tumlíř, Mulin, Najsar, Raček, Przybyla, Marguš, Šulek, Klocek, Krzak , Tomanek, Paloncy, Hladoník

Rozhodčí: Danylets J. – Pleticha, Danylets M.