Tampa – New Jersey 5:4 (2:0 po s.n.) | Dallas – Minnesota 5:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 1:2 (kon.)
Calgary – Columbus 4:6 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 2:0 (kon.) | Philadelphia – Boston 3:1 (kon.)
Winnipeg – Carolina 1:3 (kon.) | Colorado – Nashville 1:0 (po pr.)
po s.n. (2:0)
Tampa Bay Lightning
5:4 (0:0, 2:3, 2:1)
New Jersey Devils
Sobota 30.03.2013, 00:30NHL

To je pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost. (03:30:39)

Domácí nakonec dokázali zvrátit zápas a získávají plný počet bodů! Branky začaly padat až ve druhé části, skóre otevřel Loktionov, o minutu později uspěl v samostatném nájezdu Kostopoulus. Ovšem o další minutu později už to bylo 1:2, když vstřelil branku Stamkos. 3 minuty po Stamkosově brance vyrovnal Thompson a hrálo se od začátku. Nerozhodný stav vydržel pouze 3 minuty, poté šli do vedení opět ďáblové, když skóroval Greene. Ve 43. minutě upravil skóre na 2:4 Carter. Zbytek zápasu patřil domácím, nejprve ve 48. minutě snížil Stamkos, vyrovnání přišlo 16 vteřin před koncem z hole Killorna a když nepadla branka v prodloužení, vše směřovalo do dovednostní disciplíny – trestných střílení.
    Velmi vyrovnané utkání rozhodl vítězným nájezden Purcell.

1. hvězda (TBL): STEVEN STAMKOS (2+1)
    2. hvězda (NJD): ANDY GREENE (1+1)
    3. hvězda (TBL): ALEX KILLORN (1+1)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Tampa Bay Lightning. Autorem vítězného nájezdu je TEDDY PURCELL.

Garon skvělým zákrokem hokejkou nájezd kryje!

PATRIK ELIÁŠ (NJD)

Střelou, která šla od tyčky za záda Brodeura posílá švédský bek Tampu do vedení 2:0!

VICTOR HEDMAN (TBL)

Nedokázal dotáhnout forhendovou kličku do zdárného konce. 1:0

TRAVIS ZAJAC (NJD)

Svižnou střelou mezi betony proměňuje! 1:0

Jako první pojede TEDDY PURCELL (TBL).

Samostatné nájezdy začínají.

Po krátké úpravě ledu budou následovat trestná střílení.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:47
    Hra se nyní ''motá'' kolem středového kruhu.

64:20
    Killornův pokus Brodeur kryje, puk na holích mají hráč New Jersey.

63:34

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 28. Stamkos (St.Louis, Aulie), 31. Thompson (Pánik, Gudas), 48. Stamkos (Killorn), 60. Killorn (Stamkos, Carle), rozh. náj. Purcell – 26. Loktionov (D'Agostini, Greene), 27. Kostopoulos (TS), 34. Greene (D'Agostini, Židlický), 43. Carter

Tampa Bay Lightning: Garon (Desjardins) – Samo, Hedman, Brewer, Carle, Gudas, Aulie – St. Louis, Stamkos, Killorn – Purcell, Thompson, Pouliot – Pánik, Johnson, Palát – Šustr, Pyatt, Conacher
    New Jersey Devils: Brodeur (Hedberg) – Židlický, Salvador, Fayne, Greene, Harrold, Volchenkov – Clarkson, Zajac, Eliáš – D'Agostini, Loktionov, Henrique – Bernier, Gionta, Carter – Kostopulos, Sesito, Ponikarovsky

Rozhodčí: Morton, O'Rourke – Cormier, Gibbs