Kanada – Rusko 8:1 (kon.) | Rusko – Finsko 2:0 (kon.)
Finsko
Úterý 09.04.2013, 21:30 • Scotiabank Place, Ottawa • Mistrovství světa žen

59:44
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! ALEXANDRA VAFINOVÁ i v poslední minutě zápasu prokázala, že má hodně sil. Vystihla rozehrávku soupeřek, ve středním pásmu si kotouč narazila o mantinel, přebruslila protihráčky a puk poté dovezla do prázdné brány. Bez asistence – 2:0.

44:11
    Sborná využívá přesilovou hru a v pětačtyřicáté minutě otevírá gólový účet dnešního utkání! Lebeděvová poslala kotouč na vrchol pravého kruhu, kde se do puku tvrdě opřela ANNA ŠIBANOVOVÁ, která zamířila přesně ke vzdálenější tyči. Rätyová se natahovala marně. Asistence: Jekaterina Lebeděvová, Alexandra Kapustinová – 1:0.