Slavia Praha – IHC Kladno 11:5 (kon.) | IHC Pardubice – ILHK Hr. Králové 5:3 (kon.) | IHC Olomouc – Uh. Hradiště 8:3 (kon.)
Brno – Kanci Uh. Brod 5:4 (kon.) | Slavia Praha – Mad Parrots 11:2 (kon.) | IHC Pardubice – IHC Prague Rats 2:3 (kon.)
IHC Olomouc – Devils Zlín 9:4 (kon.) | Brno – IHC Přerov 4:5 (kon.)
Mission Roller Brno
5:4 (1:1, 2:1, 0:0, 2:2)
IHC KANCI Uherský Brod
Sobota 04.05.2013, 12:00 • Hokejová hala Úvoz - Brno • STILMAT extraliga inline hokeje

44:13
    ...dvě minuty za sekání inkasuje Dušan Surý.

41:49
    Brno bude hrát přesilovku, fauloval Petr Woska.

33:40
    Domácí Demel inkasuje pět minut a do konce utkání. Navíc ještě 2+2 minuty za hrubost. Tak hráči hokejové Mladé Boleslavi rupli nervy a stejně tak Šillerovi. Ten však dostal menší trest a bude moci pokračovat ve hře.

33:40
    Tak a máme zde rvačku mezi Demelem a Šillerem, oba kohouti dostanou pravděpodobně tresty do konce utkání.

24:33
    Úvod třetí části patří hostům, kteří vybojovali faul. David Šebek vyloučen za hákování a Brod může pokračovat v tlaku.

20:22
    Zároveň je na dvě minuty vyloučen hostující Milan Šiller.

14:39
    Jaroslav Vaněk je prvním potrestaným hráčem zápasu, inkasuje menší trest za hákování.

Roman Zajíček

Branky a nahrávky: 6. Šebek (Zítka, Vorel), 16. Demel (Obdržálek), 21. Vorel (Šebek), 46. Strýček (Vorel), 48. Strýček (Šebek, Vorel) – 7. Heča, 14. Woska (Krchnáček, Vaněk J.), 37. Heča (Haring, Šiller), 39. Šiller (Heča, Surý)

Mission Roller Brno: Vybíral (Barus) – Obdržálek, Zítka, Kazlepka, Vorel, Skácel R., Strýček, Skácel L., Demel, Brzobohatý, Pazdera, Kubica, Šebek. Trenér: Tomáš Kazlepka.
    IHC KANCI Uherský Brod: Kůdela (Šimek) – Surý, Vaněk P., Vaněk J., Woska, Šiller, Haring, Kartůsek, Krchňáček, Pavlusek, Heča. Trenér: Kůdela.

Rozhodčí: Klein, Lerch.