Senec – Senica 3:3 (kon.) | Rokycany – Plzeň 2:8 (kon.) | Proboštov – Teplice 0:4 (kon.)
Zlaté Moravce – Podbrezová 0:0 (kon.) | Dukla Praha – Bohemians 1905 2:0 (kon.) | Liberec – Neugersdorf 0:0 (kon.)
Ried – Myjava 5:3 (kon.) | Korona – Ostrava 2:1 (kon.) | Honvéd – R. Sobota 4:0 (kon.)
Śląsk – Karviná 3:1 (kon.) | Admira – Ružomberok 0:0 (kon.) | Slovácko – Nitra 2:0 (kon.)
FC Rokycany
2:8 (0:2)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 22.06.2013, 10:30 • Fotbalový stadion Pod Husovými Sady, Rokycany • Přípravný zápas

Z Rokycan je to pro dnešek všechno. Děkuji Vám za pozornost a u fotbalu opět někdy na shledanou. (12:20:13)

V Rokycanech je dobojováno. Domácí klub v rámci oslav 110. let fotbalu v Rokycanech podle očekávání nestačil na úřadujícího mistra a podlehl mu 2:8, když po poločase bylo pro domácí skóre hodně příznivé 0:2. Ve druhé půli byl v dresu Viktorii hodně vidět autor hattricku Tomáš Wágner.

90
    Po rohu pálil z dálky Veselinovič, jeho zajímavá rána se nakonec stočila nad.

90
    Jakub Hora napřáhl ke střele na hranici pokutového území, míč sražen na roh.

89
    Závěr utkání je sice tady, ale to ještě neznamená, že by oba týmy nějak polevily.

87
    Rokycany právě vstřelily branku!
    Rokycany přicházejí po rychlém útoku s rychlou odpovědí a snížením. Přesnou přihrávku přetavil v gól JIŘÍ SCHNEIHERR!

86
    Plzeň právě vstřelila branku!
    JAKUB HORA se postavil k penaltě a přesnou střelou na opačnou stranu, než kam zamířil brankář, skóruje.

86
    Jakub Vaníček fauluje Wágnera v pokutovém území! Sudí Houdek bez váhání ukázal na značku pokutového kopu!

84
    Teď už to tam padá jako na běžícím páse. Mladen Veselinovič pronikl do šestnáctky, dokázal podržet míč a nahrát nabíhajícímu DAVIDU ŠTÍPKOVI, který z dvou metrů neměl problém trefit branku.

83
    Rokycany se snažily o protiútok, ale nakonec došli s míčem jen kousek za polovinu hřiště.

82
    Plzeň se znovu dostává až před rokycanskou branku.

80
    Během osmi minut se daří TOMÁŠI WÁGNEROVI zkompletovat hattrick!!! Plzeňský útočník se znovu trefuje střelou z pokutového území.

79
    Krmenčík spěchal za míčem k autové čáře, ale nakonec ho nedostihl a setrvačností doběhl až k plotu, který odděluje diváky a hřiště, zrovna do míst, kde stojí lidé z vedení plzeňského klubu.

78
    Končal se znovu snažil vybídnout přihrávkou někoho ze spoluhráčů ke skórování, ale tentokráte jeho snahu zhatil jeden z bránících hráčů.

76
    Plzeň se nadále snaží a nyní byl po centru Končala blízko branky Hora, ale míč poslal hlavou na tyč!

75
    Plzeň přidává na svou pažbu pátý zářez a svůj druhý během tří minut TOMÁŠ WÁGNER, který se tentokráte trefuje střelou k tyči.

74
    Hora šel dravě za míčem a byl k jeho zisku velmi blízko, ale nakonec o něj přišel.

72
    Plzeň přidává další zásah do rokycanské sítě, když se dokázal střelecky prosadit TOMÁŠ WÁGNER, který využil přetaženého centru.

Jakub Vais

Branky: 56. L. Aubrecht, 87. Schneiherr – 6. Hořava, 31. Rajtoral, 51. Krmenčík, 72. Wágner, 75. Wágner, 80. Wágner, 84. Štípek, 86. Hora (pen.)

FC Rokycany: Vild – Vaníček, Žáček, Hereit, Kubík, L. Aubrecht, J. Procházka, P. Aubrecht, Scheinherr, F. Procházka, Kocour.
    FC Viktoria Plzeň:
    1. poločas: Kozáčik – Rajtoral, Řezník, Hejda, Beránek – Hořava, Hanousek – Štípek, Veselinovič, Kovařík – Tecl.

2. poločas: Bolek – Končal, V. Procházka, Trapp, Štípek – Kovařík, Hrošovský, Krmenčík, Kyndl – Wágner, Hora

Rozhodčí: J. Houdek – Kračmer, Schneider

Diváci: 1 100