Senec – Senica 3:3 (kon.) | Rokycany – Plzeň 2:8 (kon.) | Proboštov – Teplice 0:4 (kon.)
Zlaté Moravce – Podbrezová 0:0 (kon.) | Dukla Praha – Bohemians 1905 2:0 (kon.) | Liberec – Neugersdorf 0:0 (kon.)
Ried – Myjava 5:3 (kon.) | Korona – Ostrava 2:1 (kon.) | Honvéd – R. Sobota 4:0 (kon.)
Śląsk – Karviná 3:1 (kon.) | Admira – Ružomberok 0:0 (kon.) | Slovácko – Nitra 2:0 (kon.)
FC Rokycany
2:8 (0:2)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 22.06.2013, 10:30 • Fotbalový stadion Pod Husovými Sady, Rokycany • Přípravný zápas

87
    Rokycany právě vstřelily branku!
    Rokycany přicházejí po rychlém útoku s rychlou odpovědí a snížením. Přesnou přihrávku přetavil v gól JIŘÍ SCHNEIHERR!

86
    Plzeň právě vstřelila branku!
    JAKUB HORA se postavil k penaltě a přesnou střelou na opačnou stranu, než kam zamířil brankář, skóruje.

86
    Jakub Vaníček fauluje Wágnera v pokutovém území! Sudí Houdek bez váhání ukázal na značku pokutového kopu!

84
    Teď už to tam padá jako na běžícím páse. Mladen Veselinovič pronikl do šestnáctky, dokázal podržet míč a nahrát nabíhajícímu DAVIDU ŠTÍPKOVI, který z dvou metrů neměl problém trefit branku.

80
    Během osmi minut se daří TOMÁŠI WÁGNEROVI zkompletovat hattrick!!! Plzeňský útočník se znovu trefuje střelou z pokutového území.

75
    Plzeň přidává na svou pažbu pátý zářez a svůj druhý během tří minut TOMÁŠ WÁGNER, který se tentokráte trefuje střelou k tyči.

72
    Plzeň přidává další zásah do rokycanské sítě, když se dokázal střelecky prosadit TOMÁŠ WÁGNER, který využil přetaženého centru.

70
    Plzeň střídá. Jana Kovaříka nahradil Mladen Veselinovič.

56
    Velká radost na stadionu Pod Husovými Sady! Domácí Rokycany se prosazují, když centr do pokutového území nalezl LUKÁŠE AUBRECHTA a ten skóruje pod padajícím Bolkem.

55
    Rokycanské nyní zachránila tyč po ráně Wágnera!

51
    Plzeň se po rychlé kombinaci dostala až před Vildovu branku a MICHAEL KRMENČÍK rozvlnil síť rokycanské branky po třetí.

46
    Rokycany jdou do druhé půle s jednou změnou. Scheinerra nahrazuje Špic.

31
    Plzeň se ujímá už dvoubrankového náskoku. Hořava podržel míč a předložil FRANTIŠKU RAJTORALOVI, který balón poslal pod padajícím Vildem do sítě.

7
    Mohlo být srovnáno. Rokycanští předvedli sice na první pohled nepříliš pohlednou kombinaci, ale ránu Žáčka zpoza šestnáctky musel Kozáčik vyrazit.

6
    Plzeň se ujímá vedení v dnešním střetnutí! Rohový kop rozehráli hosté na krátko a z hranice pokutového území vyslal střelu TOMÁŠ HOŘAVA a míč skončil přesně u zadní tyče!

3
    Všechno mohlo být jinak! Rokycanský David Kubík se dostal po autovém vhazování k míči a ve sprinterském souboji s Řezníkem dokázal uspět a jeho rána minula branku jen o metr!

Jakub Vais

Branky: 56. L. Aubrecht, 87. Schneiherr – 6. Hořava, 31. Rajtoral, 51. Krmenčík, 72. Wágner, 75. Wágner, 80. Wágner, 84. Štípek, 86. Hora (pen.)

FC Rokycany: Vild – Vaníček, Žáček, Hereit, Kubík, L. Aubrecht, J. Procházka, P. Aubrecht, Scheinherr, F. Procházka, Kocour.
    FC Viktoria Plzeň:
    1. poločas: Kozáčik – Rajtoral, Řezník, Hejda, Beránek – Hořava, Hanousek – Štípek, Veselinovič, Kovařík – Tecl.

2. poločas: Bolek – Končal, V. Procházka, Trapp, Štípek – Kovařík, Hrošovský, Krmenčík, Kyndl – Wágner, Hora

Rozhodčí: J. Houdek – Kračmer, Schneider

Diváci: 1 100