Jihlava – Pardubice 5:2 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Kazzinc 0:4 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
0:4 (0:4, 0:0, 0:0)
Torpedo-Kazzinc
Úterý 30.07.2013, 18:30 • Svijanská aréna, Liberec • Přípravné zápasy

55:35
    Další vyloučení, tentokrát na straně domácích. Ulrych půjde sedět za hrubost.

51:49
    Vyloučení na obou stranách: Torpedo – Šumilov 2 minuty za sekání, z Benátek Vařecha za sekání, a Kolmann 10 minut osobní trest za nesportovní chování.

50:18
    A třetí vyloučení na straně Torpeda! Na dvě minuty jde ze hry Menšikov za krosček. Benátky tak budou mít delší výhodu pět proti třem.

49:49
    Chvíli budou Benátky hrát pět proti třem. Vyloučen je i Ustjanin za vražení na hrazení.

48:32
    Další přesilovka pro domácí – vyloučen je Sergienko za faul kolenem.

45:17
    Navíc při útočné akci Jonák fauloval brankáře hostů a jde na trestnou za nedovolené bránění.

40:59
    Prošinskij si jde sednout za hákování a dává domácím přesilovku pět na tři.

39:59
    Na konci druhé části dostává dvě minuty Savenkov za faul loktem. Benátky tak do třetí periody nastoupí s početní výhodou.

32:09
    Rozdělení trestů: Sergienko 2+2 minuty za hrubost. Říha 2 minuty za napadení a 2+2 minuty za hrubost.

32:09
    Říha a Sergienko se do sebe pustili! Benátecký obránce dokázal složit svého protivníka na led!

32:03
    Jánošík nabil Říhovi, který trefil brankovou kostrukci!

31:54
    Hosté jdou do třech! Kuračev jde sedět za hákování a tuto příležitost musejí Benátky využít!

31:08
    Šanci na střelecký úspěch dostávají domácí v podobě přesilové hry. Na trestnou míří Pluščev za hákování.

28:43
    Z dobré pozice střílel Kolmann do skrumáže před brankou, Torpedo si ale poradilo a uklidilo puk do bezpečného prostoru.

27:41
    Hosté znovu v oslabení, za hákování jde na trestnou lavici Tokarev.

27:29
    Od modré čáry prudce vypálil Říha, puk vyrazil Pološkov nad sebe do ochranné sítě.

22:25
    Petrov si jde sednout na dvě minuty za napadení a poskytuje Benátkám dvě minuty přesilové hry.

19:28
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Zbytek přesilovky je také využit. Z mezikruží poslal puk do sítě ANDREJ PROŠINSKIJ. Bez asistence.

18:52
    Přesilovka pět na tři je využita. Po rychlé kombinaci v útočném pásmu zakončoval ALEXANDER ŠIN a posílá svůj tým do tříbrankového vedení. Asistence: Lugovskoj, Šemelin.

18:45
    Torpédo bude hrát chvíli pět proti třem, Jiří Říha je vyloučen za sekání.

18:15
    Pluščev se dostal do gólové šance, když mohl dorážet puk do odkryté domácí klece. Včas ale zasáhli obránci Benátek.

17:15
    Síly na ledě se srovnají, z Benáteckých se provinil Daniel Skalický a jde si sednout za vražení na hrazení.

16:20
    Viktor Lugovskoj se provinil držením protihráče a odpyká si dvě minuty na trestné.

16:19
    V poskytnuté výhodě po faulu se dostal Miškovský ke střele, která byla sražena, ale puk trefil tyč!

15:19
    Mikyska odpovídá na druhé straně střelou, kterou vyráží Pološkov mimo hřiště.

14:58
    Korsunov od modré čáry vypálil dělovku, kterou jen tak tak zachytil Jelínek.

11:45
    A hosté navyšují náskok! ANDREJ OGORODNIKOV po odrazu od domácích hráčů skóroval podruhé do benátecké branky. Asistence: Menšikov.

09:54
    Vitalij Šumilov vypálil od modré před branku, kde jeho střelu tečoval MICHAIL KAČULIN a umístil puk do šibenice. Jelínek se za pukem pouze ohlédl. Asistence: Šumilov, Kaznačejev.

06:27
    Vyloučení na straně domácích, Petr Kica jde na trestnou za hákování.

04:29
    A další vyloučení, Alexandr Pluščev dostane trest 2 + 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

04:06
    Síly na ledě se na chvíli srovnají, Benátky hrály v šesti. Trest odpyká Vařecha.

03:02
    Závar před brankou. Mikyska a Jonák před brankou Kazchů vytvořili tři nepříjemné střely. Brankář Torpéda však všechno vychytal.

02:36
    První vyloučení dnešního zápasu. Za hákování si půjde sednout Vitalij Šumilov.

Tomáš Dolejš

Branky a nahrávky: 10. Kačulin (Šumilov, Kaznačejev), 12. Ogorodnikov (Menšikov), 19. Šin (Lugovskoj, Šemelin.), 20. Prošinskij

HC Benátky nad Jizerou: Jelínek (od 20. Stejskal) – Říha, Kovář, Niko, Lacek, Šimek, Jánošík, Ulrych, Kolmann – Maďar, Bittner, Liška – Skalický, Miškovský, Vařecha – Krejčík, Mikyska, Kica – Jonák, Vlach, Špaček
    Trenér: Čermák

Torpedo-Kazzinc: Pološkov (od 30. Jankov) – Ustjanin, Šemelin, Korsunov, Menšikov, Sergienko, Rodionov, Šumilov, Kuračev – Rymarev, Lugovskoj, Šin, Prošinskij, Ogorodnikov, Petrov, Voljankin, Pluščev, Savenkov, Kaznačejev, Tokarev, Kačulin, Košelev, Savickij
    Trenér: Pluščev

Rozhodčí: Wagner – Hejl, Kajínek