Wolfsberger – Wacker 1:1 (kon.) | Ried – Wiener 1:1 (kon.) | Salzburg – Grödig 4:1 (kon.)
Admira – Sturm Graz 1:1 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
1:1 (0:1)
SK Sturm Graz
Sobota 10.08.2013, 19:00 • Trenkwalder Arena (Maria Enzersdorf) • Rakouská Bundesliga

Zápas je u konce! Týmy se rozešly smírně a to 1:1. Dnes jsme mohli vidět výborný a hlavně vyrovnaný zápas, který nám nabídl mnoho šancí.

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám hezký zbytek večera a u dalšího on-line přenosu opět na počtenou. (20:52:52)

90+2

90+1
    Uvidíme zřejmě poslední přímý kop domácí Admiry. Uvidíme, jestli z toho dokáží domácí něco vytvořit.

90
    Ke druhému poločasu se přidávají dvě minuty.

88
    Za okamžik nám čtvrtý rozhodčí ukáže počet minut, které se přidají ke druhému poločasu.

87
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Schwab, přichází Thürauer.

87
    Střela Beichlera skončila v ochranné síti nad bránou Leitnera.

85
    Utkání se nám blíží k samotnému závěru a stále nevíme, kdo vyhraje dnešní duel. Na hřišti se ale dočkáme další změny.

83
    Můžeme vidět obrovský tlak ze strany Sturmu Graz, který se snaží dostat středem hřiště k bráně Leitnera.

80
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Berič, přichází Szabics.

80
    Další akce Sturmu, která ale končí ofsajdem! Zároveň se nám rozbíhá posledních deset minut dnešního utkání.

79
    Dlouhý míč zpracovává na své hrudi Kainz, který se snaží postupovat směrem k vápnu. Tam se ale nenabízel žádný volný hráč a akce Sturmu Graz tak končí.

78
    Hosté sevřeli soupeře v pokutovém území a zkoušejí najít recept na domácí obranu Admiry, která se urputně brání.

76
    Diváci povzbuzují své oblíbence ke vstřelení branky. Prozatím jsou k tomu blíže hosté, kteří se více tlačí do koncovky.

74
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Schick, přichází Rivera.

73
    Další tlak v podání hostů, kteří se stále snaží překonat domácí obranu. Tentokráte to zkusili centrovaným míčem do pokutového území, ale to jim o milimetry nevyšlo.

72
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Sax, přichází Schicker.

71
    Hráči jsou stále aktivní a snaží se o vstřelení rozdílové branky, která by jim přinesla trochu klidu na kopačkách.