Wolfsberger – Wacker 1:1 (kon.) | Ried – Wiener 1:1 (kon.) | Salzburg – Grödig 4:1 (kon.)
Admira – Sturm Graz 1:1 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
1:1 (0:1)
SK Sturm Graz
Sobota 10.08.2013, 19:00 • Trenkwalder Arena (Maria Enzersdorf) • Rakouská Bundesliga

90
    Ke druhému poločasu se přidávají dvě minuty.

87
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Schwab, přichází Thürauer.

87
    Střela Beichlera skončila v ochranné síti nad bránou Leitnera.

80
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Berič, přichází Szabics.

74
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Schick, přichází Rivera.

72
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Sax, přichází Schicker.

62
    Velká příležitost ke skórování na straně hostů! Klemse dostal do skvělé pozice ke střele, ale v rychlosti minul bránu o pár centimetrů!

50
    Admira právě vstřelila branku!
    Domácím stačilo pět minut druhého poločasu ke vstřelení vyrovnávací branky! K dorážce do prázdné brány se dostal OUEDRAOGO, který tak skóruje a vyrovnává skóre dnešního duelu.

45
    K prvnímu poločasu se budou přidávat pouhé dvě minuty navíc.

41
    Další žlutá karta patří hráči Sturmu Graz. Zasloužil si ji Vujadinovič, který tvrdě fauloval protihráče.

37
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Todorovski, přichází Ehrenreich.

35
    Padla první žlutá karta dnešního střetnutí. Vyfasoval ji Schachner, který fauloval soupeře.

27
    Hra je na chvíli přerušena – hráči mají možnost se občerstvit.

21
    První povedenější útok domácího celku, který se probojoval až na hranici pokutového území. Centrovaný míč poslal z první na bránu Schachner, ale netrefil prostor mezi třemi tyčemi.

5
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Výborná akce ze strany hostů! Ti se dostali do skvělého protiútoku, vpřed vyslali KAINZE, který dokázal prostřelit brankáře Admiry a Sturm Graz se tak ujímá po pěti minutách vedení!

4
    Nebezpečná akce na straně hostů! Hráči se dostávají do rychlého protiútoku a mohou zahrozit!