HFK Olomouc – Zlín B 0:1 (kon.) | Mikulovice – Orlová 2:0 (kon.) | Třebíč – Zábřeh 1:2 (kon.)
Kroměříž – Slovácko B 1:2 (kon.)
1. HFK Olomouc
0:1 (0:1)
FC Zlín B
Sobota 10.08.2013, 16:00 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga

Zlínští fotbalisté jednobrankové vedení udrželi a z Hané si po vítězství 1:0 odvážejí všechny tři body. Pro tuto chvíli je to ode mě vše. Děkuji za pozornost. (17:49:31)

88
    V domácím dresu si poslední minuty zahraje Buček, který nahrazuje Kršak. Střídají také hosté. Chwaszcz nahrazuje Hlobila.

87
    Pezzotti znovu střílel, tentokrát mimo tři tyče.

86
    Domácí stupňují svůj tlak a jejich soupeř se nyní už jen brání. Rána Pezzottiho zpoza šestnáctky skončila v rukavicích Zapletala.

83
    Tak ani Koller nepobyl na hřišti dlouho bez karetního napomenutí.

82
    Hosté necelých deset minut před koncem střídají. Místo Očadlíka si zahraje Koller.

82
    Ani ne po minutě na hřišti obdržel Kopecký žlutou kartu za nedovolený zákrok.

81
    Další střídání na straně domácích. Janoščíka vystřídal Kopecký.

77
    Domácí tým potřetí dnes střídá. Stehlíka na hřišti nahradí Pezzotti.

74
    Z ničeho nic vystřelil z dálky Višněvský, ale Šrom mohl zůstat klidný. Střela šla vedle branky domácích.

72
    Hosté se začínají soustředit na obranu, ale i tak stále nedokáží pokrýt každý útok Hanáků. Janoščín se vřítil do šestnáctky, ovšem centr mu nevyšel.

68
    Hromek se protáhl na levém křídle, místo střely proti vyběhnutému Zapletalovi ale ještě zvolil přihrávku na Žondru, který z první trefil padajícího gólmana soupeře.

65
    Bartolomeu získal pro hostující barvy rohový kop, ke kterému se následně postavil. Šrom centr zneškodnil.

63
    Domácí si začínají vytvářet tlak. Před chvílí musel zasahovat Zapletal proti centru Korčiána.

Dnešní utkání sleduje 210 diváků.

61
    Dvojí střídání. Za domácí si poslední půl hodinku zahraje Žondra, místo kterého odchází na střídačku Dupkala. Hostujícího útočníka Kurtina nahradí Hradil.