HFK Olomouc – Zlín B 0:1 (kon.) | Mikulovice – Orlová 2:0 (kon.) | Třebíč – Zábřeh 1:2 (kon.)
Kroměříž – Slovácko B 1:2 (kon.)
1. HFK Olomouc
0:1 (0:1)
FC Zlín B
Sobota 10.08.2013, 16:00 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga

Zlínští fotbalisté jednobrankové vedení udrželi a z Hané si po vítězství 1:0 odvážejí všechny tři body. Pro tuto chvíli je to ode mě vše. Děkuji za pozornost. (17:49:31)

88
    V domácím dresu si poslední minuty zahraje Buček, který nahrazuje Kršak. Střídají také hosté. Chwaszcz nahrazuje Hlobila.

87
    Pezzotti znovu střílel, tentokrát mimo tři tyče.

86
    Domácí stupňují svůj tlak a jejich soupeř se nyní už jen brání. Rána Pezzottiho zpoza šestnáctky skončila v rukavicích Zapletala.

83
    Tak ani Koller nepobyl na hřišti dlouho bez karetního napomenutí.

82
    Hosté necelých deset minut před koncem střídají. Místo Očadlíka si zahraje Koller.

82
    Ani ne po minutě na hřišti obdržel Kopecký žlutou kartu za nedovolený zákrok.

81
    Další střídání na straně domácích. Janoščíka vystřídal Kopecký.

77
    Domácí tým potřetí dnes střídá. Stehlíka na hřišti nahradí Pezzotti.

74
    Z ničeho nic vystřelil z dálky Višněvský, ale Šrom mohl zůstat klidný. Střela šla vedle branky domácích.

72
    Hosté se začínají soustředit na obranu, ale i tak stále nedokáží pokrýt každý útok Hanáků. Janoščín se vřítil do šestnáctky, ovšem centr mu nevyšel.

68
    Hromek se protáhl na levém křídle, místo střely proti vyběhnutému Zapletalovi ale ještě zvolil přihrávku na Žondru, který z první trefil padajícího gólmana soupeře.

65
    Bartolomeu získal pro hostující barvy rohový kop, ke kterému se následně postavil. Šrom centr zneškodnil.

63
    Domácí si začínají vytvářet tlak. Před chvílí musel zasahovat Zapletal proti centru Korčiána.

Dnešní utkání sleduje 210 diváků.

61
    Dvojí střídání. Za domácí si poslední půl hodinku zahraje Žondra, místo kterého odchází na střídačku Dupkala. Hostujícího útočníka Kurtina nahradí Hradil.

60
    Kurtin opět ve velké příležitosti. Šrom ale jeho pokus i tentokrát zneškodnil.

58
    Hanáci poprvé v zápase střídají. Odcházejícího Bednáře nahradí Štěpánek.

57
    Korčián si prohodil hostujícího obránce, další zlínský hráč jej poté vzal zezadu přes nohy. Žlutá karta pro Hlobila.

56
    Dupkala vybídl k zakončení Janoščína, který míč levačkou napálil do sítě za brankou.

54
    Podobně se řítil do šance Bartolomeu. Tentokrát však obrana domácích zasáhla včas.

53
    Kurtin obdržel parádní přihrávku do běhu. Hostující útočník tak postupoval sám na branku Holice, ovšem v zakončení napálil jen Šroma!

50
    Bednář zamotal hlavu Talašovi a připravil skvělou pozici pro Dupkalu, který branku soupeře přestřelil.

47
    K pokutovému kopu se postavil Korčián, jehož střelu směřující k pravé tyči Zapletal skvělý zákrokem zneškodnil!

46
    Dlouhý centr domácích z vlastní poloviny směřoval do šestnáctky soupeře, kde se nacházel jediný obránce Talaš. Hostující hráč si ale nešťastně nechal spadnout míč na ruku a sudí nařizuje pokutový kop!

46

Hráči obou mužstev se pomalu trousí z kabin. Druhá půle za několik málo okamžiků začne.

43
    Domácí se snaží ještě do konce první půle s výsledkem něco udělat. Sami se ale vlastními chybami připravují o zajímavé situace.

38
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté se pár minut před koncem poločasu ujímají vedení. Z pravé strany obdržel přihrávku do volného prostoru ROBERT BARTOLOMEU, který měl dostatek času na přípravu střely. Na jeho následnou střelu k pravé tyči se Šrom jen ohlížel.

37
    Rychlý protiútok domácího týmu vedl po pravé straně Bednář s Dadákem. Centr druhého jmenovaného ale adresáta ve vápně nenašel.

34
    Bednář vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře ze střední vzdálenosti. Zapletal s jeho pokusem neměl problémy.

32
    Zapletal podběhl centr směřovaný na zadní tyč. Domácí hráči ale zaváhání nevyužili.

31
    Matyska posunul míč do vápna na rozběhnutého Korčiána, který vybojoval rohový kop.

27
    Před šestnáctkou Zlína podstoupil Očadlík s hráčem soupeře tvrdý souboj, po kterém musel na hřiště zdravotník.

24
    Z následného přímého kopu hosté dopravili míč za záda Šroma. Hlavní sudí ale ještě před samotným zakončením viděl faul ze strany hostů. Branka tedy neplatí.

23
    V souboji dvou čtrnáctek si nedovoleným zákrokem proti Višněvskému pomohl Janoščín.

21
    Z pětadvaceti metrů napřáhl k ráně Dupkala, jehož projektil minul pravou tyč zlínské branky jen o centimetry.

20
    Rychlý protiútok Zlína, který vedl po pravém křídle Bartolomeu, skončil v zámezí. Hosté získali alespoň rohový kop, po kterém hlavičkoval nad Červenka.

18
    Hanáci začínají na soupeře vyvíjet stále větší tlak. Janoščík nyní zbytečně střílel z velké vzdálenosti. Zapletal neměl s jeho pokusem potíže.

15
    Prvních patnáct minut se neslo v režii domácího týmu, který měl více ze hry a několikrát se dostal do zakončení. Ševci mohli několikrát zahrozit rychlými brejky, obrana Holice to však nedopustila.

11
    Důrazný Bednář vybojoval rohový kop, který sám vzápětí rozehrál. Odražený míč následně vyslal z osmnácti metrů Dupkala, Zapletal však ani tentokrát nemusel zasahovat.

9
    Pěknou kombinaci provedli domácí fotbalisté. Poslední přihrávka z kopačky Dupkaly byla ale nepřesná.

7
    Talaš z hranice vápna posílal míč do ohně, nikoho ve žlutém dresu ale nenašel. Defenzíva Hanáků zasáhla včas.

5
    Na levém křídle posunul Matyska míč Bednářovi, jehož nepovedený centr skončil v zámezí.

4
    Hanáci se pokusili přelstit obranu Zlína dlouhým nákopem. Pro útočníky Holice byl ale pas příliš prudký.

2
    Autorem prvního střeleckého pokusu je domácí Dupkala, jehož rána levačkou ze střední vzdálenosti letěla nad branku soupeře.

1

Hlavní sudí Josef Černý spolu se svými dvěma asistenty přivádí oba týmy na hrací plochu. Domácí budou hrát v černých dresech, hosté zvolili žluto-modrou kombinaci.

1. HFK Olomouc: Šrom – Lukášek, Dadák (C), Kršák, Matyska – Hromek, Bednář, Dupkala, Janoščín – Korčián, Stehlík.

FC Fastav Zlín B: Zapletal – Kostka (C), Zavadil, Hlobil, Červenka, Kurtin, Očadlík, Višněvský, Jasenský, Talaš, Bartolomeu.

Rozhodčí: Černý – Nováček, Dubravský.

První kolo Moravskoslezské fotbalové ligy nabídne duel mezi 1. HFK Olomouc a hostujícím FC Fastav Zlín „B“. Utkání startuje v 16:00.