Bohemians 1905 – Plzeň 4:4 (kon.) | Brno – Sparta 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 2:1 (kon.)
Slovácko – Jablonec 2:4 (kon.) | Karviná – Most 2:1 (kon.)
1.FC Slovácko
2:4 (2:0)
FK Jablonec
Sobota 10.08.2013, 14:00 • Širůch • Celostátní liga staršího dorostu

Jablonec otočil nepříznivý stav z prvního poločasu, kdy prohrával 0:2. Ihned po poločasové přestávce snížil Mihálik. Slovácko mohlo několikrát vstřelit pojišťovací třetí branku, ale ve stoprocentních šancích selhalo. Hosté rozhodli o výsledku v posledních šesti minutách zápasu. Nejprve vyrovnal Kubista, jeho spoluhráč Rozkovej po brejkové situaci vstřelil třetí branku. Ten samý hráč pojistil v nastaveném čase výhru Jablonce proměněnou penaltou. (15:57:31)

90+2
    Jablonec právě vstřelil branku!
    ONDŘEJ ROZKOVEJ vystřelil míč ze značky pokutového kopu do protipohybu brankáře Semanka a dává svoji druhou branku v zápase – 2:4.

90+2
    Brankář Juraj Semanko viděl žlutou kartu.

90+1
    Po dlouhém výkopu brankáře Krátkého byl faulovaný v pokutovém území Vodrážka, který udělal kličku brankáři Semankovi , jenž ho následně podrazil.

90
    Rozhodčí Hájek nastaví ve druhém poločase dvě minuty.

88
    Z následného protiútoku hráči Jablonce otáčí výsledek z 2:0 na 2:3. ONDŘEJ ROZKOVEJ šel sám středem hřiště proti třem obráncům Slovácka a na hranici vápna, s míčem nic nevymýšlel a vystřelil bodlem k tyči, na jeho střelu byl brankář Semanko krátký.

87
    Hráči Slovácka se ze standardní situace neprosadili.

86
    Na konci zápasu obě dvě mužstva chtějí strhnout vítězství na svoji stranu. Teď jsou u míče hráči Slovácka, kteří budou zahrávat rohový kop.

84
    Trenér hostujícího celku má šťastnou ruku při střídání. I druhý střídající hráč vstřelil branku. Po rychlém brejku dostal míč nabíhající MATĚJ KUBISTA, který vnikl do pokutového území a střelou kolem vybíhajícího Semanka vyrovnal na 2:2.

83
    Technická střela Rozkoveje mířila doprostřed branky Slovácka, brankář Semanko s ní neměl sebemenší problém.

82
    Domácí obránce Michal Petrucha byl potrestaný žlutou kartou, když přerušil rychlou akci Jablonce.

80
    Jablonec vystřídal. Sebastiana Munzara nahradil Matěj Kubista.

79
    Po centru do pokutového území se odražený balon dostal k Žembovi, jehož střela bez přípravy se do branky nevlezla.

79
    Obrana Slovácka s velkými potížemi odvrátila balon na rohový kop.

78
    Jablonec bude zahrávat volný přímý kop.

76
    Po rychlém brejku mohl vstřelit branku unikající Galuška, který vpádu netrefil branku Jablonce.

75
    Domácí celek výhodu standardní situace nevyužil ke vstřelení pojišťovací třetí branky.

74
    Pěknou akci předvedl Galuška, který si zpracoval balon v pokutovém území a z ostrého úhlu vystřelil prudkou střelu, brankář Krásný stál u tyče a míč vyrazil na rohový kop.

Tomáš Kučera

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 33. Michna, 44. Rusňák – 47. Mihálik, 84. Kubista, 88. Rozkovej, 90+2. Rozkovej (pen.)

Karty:   73. Ohnutek (SLO), 82. Petrucha (SLO), 90+2. Semanko (SLO) – 65. Rozkovej (JAB)

1.FC Slovácko: Semanko – Ohnutek, Suchý, Petrucha, Ťok, Galuška, Sadílek (56. Machalík), Rusňák, Sileš, Michna, Zajíc (69. Janečka)
    FK Jablonec: Krásný – Malý, Skuhravý (46. Vodrážka), Dorničák (68. Bolina), Munzar (80. Kubista), Rozkovej, Drozd, Šulák, Nesládek (46. Mihálik), Šedý, Žemba

Rozhodčí: Hájek – Ogrodník, Mikulášek