Poprad – Pavlodar 4:3 (4:0 po s.n.) | Technika Brno – Žďár n/S 6:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 2:2 (kon.)

56:39
    Na rad prichádzajú vylúčenia. Za potýčku si po dvoch minútach za hrubosť odsedia hráči Mlynarovič a Miroščinenko. Za seknutie si na dve minúty odchádza sadnúť Klemešov. Je tu teda presilová hra pre Poprad!

51:41
    Bude sa vylučovať. Na dve minúty si za vrazenie odchádza sadnúť domáci Dávid Gáborčík.

49:12
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť hosťujúci Miro Zálešák.

47:17
    Martin Beluš a Ossi Ikkonen si za tento incident odsedia dve minúty za hrubosť. Martin Beluš dostal aj ďalší bonus v podobe ďalších dvoch minút. Je to teda presilová hra pre Pavlodar.

45:31
    Erik Nitriansky obdržal dvojminútový trest za držanie. Pri jeho avízovanom vylúčení však mali Popradčania čo robiť, keďže gólmana Sidora postupne preverili Podkonický spolu s Fabušom.

43:34
    Asistent pavlodarského kapitána Tomáš Vak obdržal desaťminútový osobný trest za nešportové správanie. Pravdepodobne to boli ostré slová na stranu hlavného rozhodcu Orolina.

24:51
    Domáci Kamzíci si opäť zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť

21:34
    Na rade je presilová hra pre Poprad. Na dve minúty si za držanie odchádza sadnúť Leonid Metalnikov.

18:14
    Popradčania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť Silvain Dufresne.

06:53
    Pavlodar si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za držanie odchádza sadnúť Daniel Brejčák.

Branky a nahrávky: 3. Kroták (Mlynarovič, Svitana), 12. Kalus (Brejčák), 58. Sýkora (TS), 60. Kroták – 6. Klemešov (Metalnikov), 44. Hujsa, 47. Sokolov (Zálešák)

HK Poprad: Srnec (31. Sidor) – Kasík, Gáborčík, Brejčák ("A"), Fabian, Varholík, Nitriansky, Lenďák, Vojtaššák – Kroták ("C"), Svitana, Mlynarovič – Sýkora, Paukovček, Drábek – Paločko, Beluš, Nagy – Gápa, Vojsovič, Kalus.
    HC Ertis Pavlodar: Rajtums (Nikkilä) – Rehák, Ikkonen, Sokolov, Metalnikov, Miroščinenko ("C"), Dufresne – Basov, Klemešov, Hujsa, Róbert Huna, Nedorost, Podkonický, Sihvonen, Fabuš, Šarifjanov, Repkin, Vak ("A"), Zálešák.

Rozhodčí: Tomáš Orolin – Roman Bednár, René Šoltés