Aston Villa FC
Středa 21.08.2013, 20:45 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League

Střely na branku: Chelsea FC 3:3 Aston Villa FC. (22:44:37)

Střely celkem: Chelsea FC 15:7 Aston Villa FC.

Rozhodčí Friend ukončil předehrávku 3. kola, ve které Chelsea FC porazila Aston Villu FC 2:1. Domácí tým často držel míč na kopačkách, ale žádné vážnější šance si vytvořit nedokázal. Aston Villa se často bránila a spoléhala na protiútoky, nicméně podle představ jí vyšel pouze jeden. Chelsea šla do vedení už v 6. minutě, kdy si vlastní gól dal Luna. Aston Villa vyrovnala v závěru prvního poločasu, když se trefil Benteke. Nicméně 17 minut před koncem řádné hrací doby se výtečně trefil Ivanović a domácím zařídil tříbodový zisk. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc.

90+5
    Rohový kop zahrávala také Chelsea, ale ani ona z něj nic nevytěžila.

90+4
    Aston Villa zahrávala rohový kop, ale nic z něj nevytěžila a o balon přišla.

90+2
    Obrana Chelsea se dopustila hrubky a poslala nesmyslnou přihrávku na Čecha. Jeden z hráčů Aston Villy pospíchal pro míč a mohl jít sám na brankáře, ale pozorný Čech byl rychlejší, okamžitě vystartoval z brány a skluzem balon odkopl do zámezí.

90
    Druhý poločas bude nastaven o dlouhých 5 minut.

90
    Dnešní utkání sleduje 41 527 diváků.

88
    Na druhé straně se do šance dostal Lampard, ale střela mu vůbec nesedla a branku neohrozila.

86
    Čech vytasil ze své sbírky brilantní zákrok a zlikvidoval stoprocentní gól, který měl na kopačce Weimann, jenž se prezentoval velmi jedovatou střelou.

84
    Poslední změna v sestavě domácích. Ze hřiště odešel Oscar a na poslední minutky ho nahradil van Ginkel.

83
    Lukaku dostal přihrávku do velkého vápna a okamžitě vystřelil, ale bránící protihráč střelu úspěšně zablokoval.

82
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Karim El Ahmadi, přichází Aleksandar Tonev.

78
    Na hranici pokutového území obdržel přihrávku Lukaku, jenž obehrál dva protihráče a poté vystřelil, ale jeho pokus byl nepřesný.

76
    Také Benteke vyfasoval žlutou kartu.

73
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Standardní situaci si vzal na starost Lampard a prezentoval se učebnicovým centrem do vápna, kde nejvýše ze všech hráčů vyskočil hlavičkující BRANISLAV IVANOVIĆ a přesnou trefou poslal Chelsea do vedení.