Mikulovice – Olomouc 1:2 (kon.) | Chrudim – Kolín 2:1 (kon.) | Rosice – Jihlava 1:6 (kon.)
Bystrc – HFK Olomouc 0:3 (kon.) | Uničov – Brno 0:1 (kon.) | Dvůr Králové – Hr. Králové 0:7 (kon.)
Hořovicko – Ústí n. L. 0:2 (kon.) | Kroměříž – Ostrava 1:3 (kon.) | Hlučín – Opava 2:0 (kon.)
Jablonec n. J. – Pardubice 0:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Třinec 1:2 (kon.) | Písek – Č. Budějovice 0:1 (kon.)
Svitavy – Převýšov 0:2 (kon.) | Vyšehrad – Žižkov 2:4 (kon.)
Sokol Jablonec nad Jizerou
0:1 (0:0)
FK Pardubice
Středa 21.08.2013, 17:00Pohár FAČR

Cesta Jabloneckých letošním ročníkem Poháru České pošty končí. Domácí odehráli proti druholigovým Pardubicím velmi dobré utkání, vytvořili si i šance – v závěru první půle nedal penaltu Helm, ve druhém dějství trefil Rudolf tyč, ale díky gólu v samotném závěru utkání prohrávají. Zápas rozhodl v 90. minutě přesnou hlavičkou Marek Pešek. (19:03:26)

90
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Tak to je pro domácí velký šok! V době, kdy již všichni čekali na penalty, přilétl do domácí šestnáctky centr, který hlavou uklidil do sítě MAREK PEŠEK.

89
    Střídání v týmu Sokol Jablonec nad Jizerou: ze hřiště odchází Rudolf, přichází Holman.

88
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Hodas, přichází Vanžura.

75
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Růžička, přichází Prokopec.

61
    Tým Jablonce nad Jizerou je ve velkém tlaku. Hosté odolávají s vypětím všech sil.

59
    Střídání v týmu Sokol Jablonec nad Jizerou: ze hřiště odchází Štemberk, přichází Paldus.

55
    Úvod druhého poločasu patří divizním domácím. Po průniku Štemberka zázračně zasáhl hostující gólman Čihař, který stačil střelu domácího hráče vytěsnit nohou.

52
    Hosté měli velké štěstí. Rudolf totiž napálil pravou tyč Čihařovy brány!

46

První poločas nabídl opatrnou podívanou. Největší šanci jít do vedení měli ve 41. minutě domácí, ale Helm pokutový kop neproměnil.

44
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Polák, přichází Pachl.

41
    Tu ale Helm neproměnil. Jablonečtí tak tuto velkou příležitost nezužitkovali!

41
    Domácí budou kopat penaltu!

31
    Stále se hraje vyrovnaný fotbal s minimem příležitostí.

19
    Hostující Jan Růžička chytil ve středu hřiště protihráče za dres a inkasoval první žlutou kartu utkání.