Atlético – Barcelona 1:1 (kon.)
Atlético Madrid
1:1 (1:0)
FC Barcelona
Středa 21.08.2013, 23:00 • Estadio Vicente Calderón (Madrid) • Španělský superpohár

Je tu konec prvního zápasu španělského superpoháru mezi Atléticem Madrid a Barcelonou. Sledovali jsme zajímavé utkání, které skončilo nerozhodně 1:1. O vítězi trofeje tak bude muset rozhodnout odvetné utkání, které se odehraje příští středu na hřišti Barcelony. (00:51:11)

90+2
    U míče jsou stále hráči Barcelony, snaží se zápas dohrát v klidu.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

90
    Již se hraje poslední minuta normální hrací doby v dnešním zápase. U balonu jsou hráči Barcelony.

89
    Hosté střídají. Odstupuje Xavi a nastupuje Song.

88
    Do vápna soupeře se tlačil David Villa, k zakončení se ale nedostal.

87
    Oba celky se snaží neudělat v závěru chybu. Už nesledujeme tak zajímavou podívanou jako v předešlých minutách

85
    Nyní to ale právě Neymar přehnal s nasazením a po faulu na Gabiho dostává žlutou kartu.

84
    Hodně je vidět hlavně na levé straně Neymar, který si hodně říká o balon.

83
    Míč do vápna Atlética nyní posílal Neymar, gólman Courtois byl ale pozorný a míč chytil.

82
    Zápas spěje pomalu ke svému konci, u míče jsou nadále hráči Barcelony.

80
    U míče jsou ale stále hráči Barcelony, kteří se rychle blíží k bráně soupeře.

79
    Třetí střídání domácího celku. Odstupuje Diego Costa a nastupuje Cristian Rodríguez.

77
    Léo Baptistão byl u levé lajny faulovaný Dani Alvesem a je z toho standardka pro domácí.

76
    Domácí tým střídá. Odešel Arda Turan a nastupuje Léo Baptistão.

75
    Barcelona je stále o něco aktivnější, domácímu celku se tolik nedaří.

74
    Obrat v zápase mohl dokonat Alexis Sánchez, po centru Piquého ale z bezprostřední blízkosti trefil svým zakončením pouze hruď Courtoise.