Bayern – Norimberk 2:0 (kon.) | Leverkusen – Mönchengladbach 4:2 (kon.) | Hannover – Schalke 2:1 (kon.)
Hoffenheim – Freiburg 3:3 (kon.) | Mohuč – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Hertha – Hamburg 1:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
3:3 (2:2)
SC Freiburg
Sobota 24.08.2013, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Příjemné odpoledne s fotbalem. Dnes nás čeká další kolo Bundesligy, konkrétně mj. souboj Hoffenheimu s Freiburgem. A jak že si oba soupeři dosud vedli?

Po povedené přípravě na sezonu vstoupil Hoffenheim úspěšně i do ligy. Nejprve vyhrál pohárové utkání ve Vegesacku 9:0, poté následovaly dva ligové duely. Nejprve to byla domácí remíza 2:2 s Norimberkem, poté přišla nečekaně vysoká výhra 5:1 v Hamburgu.

To Freiburg je na tom hůře. Už příprava nebyla ideální, to se projevilo i v lize. Po výhře venku s Neustrelitzem, která ale přišla až v prodloužení, Freiburg prohrál 1:3 v Leverkusenu, poté i 1:2 doma s Mainz. Dnes se tak bude pokoušet o první body sezony.

Zápas začíná v 15:30, buďte u toho...

TSG 1899 Hoffenheim: Casteels – Beck, Abraham, Vestergaard, Johnson – Volland, Polaňski, Salihović, Elyounoussi – Firmino, Modeste

SC Freiburg: Baumann – Mujdža, Ginter, Fallou, Sorg – Schmid, Schuster, Fernandes, Coquelin – Freis, Guédé

Rozhodčí: Stieler – Ittrich, Thielert.

1

4
    Domácí se dostali k rozehrávání rohového kopu, míč nebezpečně prolétl vápnem, nikdo ho ale zasáhnout nedokázal.

6
    Rychlý brejk hostů zastavil ve vápně Beck.

8
    Jasná gólovka pro hosty gólem nekončí! Freis dostal v rychlém protiútoku dobrou přihrávku zesměšnil obránce soupeře a šel sám na branku, zakončení bylo ale hodně nad.

9
    Domácí budou zahrávat penaltu, fauloval Sorg!

9
    Hoffenheim právě vstřelil branku!

Domácí jdou do vedení, tvrdé zakončení do středu branky si na penaltě vybral SEJAD SALIHOVIČ!

10
    Salihovič proměnil penaltu, poté dal ale lehký políček Schusterovi, za který je vyloučen!

13
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Velké věci se dějí v Hoffenheimu! Hosté zahrávali přímý kop, míč dostal na hranici velkého vápna OLIVER SORG. Ten bez váhání vypálil dělo směrem k levé tyči, míč byl ještě lehce tečován.

16
    Penalta, gól domácích, okamžité vyloučení úspěšného exekutora, vyrovnání hostů. To všechno se stihlo udát za prvních patnáct minut utkání. Co přijde dál? S míčem na kopačkách kombinují domácí.

19
    Hosté rozehrávali přímý kop blízko vápna, včasný zákrok ale vytasil Casteels proti střele Coquelina.

22
    Domácí i přesto, že hrají v deseti, drží míč více a jsou kreativnější. Další centr Becka do vápna ale nebezpečí nepřinesl.

24
    Standardku hostů kazí ofsajd.

25
    Překrásný gól! Domácí jsou odměněni za aktivitu a jdou podruhé v zápase do vedení! KEVIN VOLLAND přehodil chytrou střelou levačkou gólmana Baumanna a míč končí na vzdálenější tyči! Krásný oblouček. Zakončení šlo zhruba z hranice velkého vápna.

29
    Přímý kop hostů končí na břevně Casteelsovy branky, míč se ale znovu dostal do vápna. Tam se nejlépe orientoval KARIM GUEDE, jehož zakončení končí v brance!

30
    Elyounoussi potrestán žlutou kartou.

32
    Krásný zápas zatím sledují fanoušci v Hoffenheimu, kde se roztrhl pytel s góly. Na jakém součtu branek dnes skončí utkání? Po půlhodině hry jsme na čtyřech...

33
    Odejde Tarik Elyounoussi a místo něj se na hřiště podívá Tobias Strobl.

36
    Na hřišti se pořádně jiskří, Modeste si vyměňoval názory s řadou protihráčů, v čele s Mujdžou. Sudí Stieler nakonec vše řeší všestrannou domluvou.

39
    Johnson předvedl skvělé sólo středem hřiště, během něhož obešel hned tři soupeře, poté ale nepřesně přihrával.

40
    Coquelin dostává žlutou kartu.

42
    Tak to je zkrat záložníka hostů Coquelina! Dvě žluté karty během jedné minuty = vyloučení! Bude se tak hrát deset proti deseti.

44
    Dnes se toho děje v Hoffenheimu opravdu hodně. Trenér hostů Christian Streich vykázán na tribunu!

45
    Nastavují se 2 minuty.

Domácí dvakrát vedli, Freiburgu se podařilo dvakrát srovnat. Hodně neortodoxní první poločas je tak pryč, oba týmy budou zápas dohrávat v deseti – vyloučeni totiž byli fackující Salihovič a záložník hostů Coquelin, který se dvěma žlutými kartami v jedné minutě nechal vyloučit. Trenér hostů Christian Streich byl k tomu všemu vykázán na tribunu.

Druhá půle začne cca v 16:33.

46

48
    Druhá půle zatím spíše opatrná...

50
    Rychlá akce hostů po pravém křídle přinesla pro Freiburg rohový kop.

50
    Nic z toho ale není.

52
    Domácí v dnešním duelu vynikají lepším držení míče, ve druhé půli to ale tým kapitána Becka k šancím nepřivedlo.

54
    Trenéři obou týmů zřejmě promluvili svým svěřencům do duše, hra se zklidnila a je organizovanější.

56
    Nadějnou akci domácích zastavuje ofsajd.

59
    Domácí kombinují převážně na středu hřiště. Následná Beckova akce po pravém křídle neznamenala pro obranu hostů žádný problém.

60
    Skórovat teď ale mohl Modeste, jeho volej z hranice velkého vápna jde ale centimetry vedle pravé tyče! Teď nechybělo mnoho.

63
    Nadvakrát se domácí pokusili odcentrovat do vápna z pravé strany, dobře ale zasáhl Baumann.

65
    Freiburg proměňuje tento rohový kop a poprvé v zápase vede! Střelou z první se do centru z rohového kopu opřel SEBASTIEN FREIS, jehož projektil končí u pravé tyče domácí branky!

68
    Po ošetření Diagneho se opět hraje.

70
    Freiburg hraje ve druhé půli lépe a třetím vstřeleným gólem domácímu Hoffenheimu pořádně zavařil. Dokáže domácí favorit otočit?

72
    Střídání. Ze hřiště odchází Eugen Polanski, místo něj příjde Sven Schipplock.

73
    Hosté střídají. Ze hřiště odejde Karim Guede a nahradí ho Admir Mehmedi.

74
    Mujdža fauluje pronikajícího soupeře a dostává žlutou kartu. Domácí tak mají velmi nebezpečný přímý kop.

75
    Přímý kop se domácím nepovedl, hra je přerušena pro ošetřování Diagneho.

75
    Český obránce Krmaš nahrazuje zraněného Diagneho.

76
    Srovnat mohl Schipplock, jeho volej z vápna ale končí na připraveném Baumannovi.

77
    Závěr bude ještě divoký, stejně jako celý dnešní zápas! Volná dálnice se otevřela před TOBIASEM STROBLEM, který po pár rychlých krocích pálí nechytatelnou bombu pod břevno!

81
    Fernandes potrestán žlutou kartou.

83
    Domácí se po srovnání skóre nadechují k velkému tlaku, hosté zatím odolávají.

84
    Höfler nahrazuje Mujdžu v dresu hostí na závěrečný finiš.