Spartak – St. Gallen 2:4 (kon.) | Kazaň – Molde 3:0 (kon.) | Astra Giurgiu – Maccabi Haifa 1:1 (kon.)
Dila Gori – Rapid 0:3 (kon.) | Dynamo Kyjev – Aktobe 5:1 (kon.) | Nordsjaelland – Elfsborg 0:1 (kon.)
Stuttgart – Rijeka 2:2 (kon.) | Trabzonspor – Kukësi 3:1 (kon.) | Saint-Étienne – Esbjerg 0:1 (kon.)
Liberec – Udinese 1:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Vojvodina 2:1 (kon.) | APOEL – Waregem 1:2 (kon.)
Besiktas – Tromsø 2:0 (kon.) | Ploiesti – Swansea 2:1 (kon.) | Genk – Hafnarfjördur 5:2 (kon.)
Skënderbeu – Černomorec Oděsa 1:0 (6:7 po pen.) | Nice – Apollon Limassol 1:0 (kon.) | Thun – Partizan Bělehrad 3:0 (kon.)
Pasching – Estoril 1:2 (kon.) | Dněpropetrovsk – Kalju 2:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Salzburg 0:2 (kon.)
Frankfurt – Karabach 2:1 (kon.) | Standard – Minsk 3:1 (kon.) | Śląsk – Sevilla 0:5 (kon.)
Feyenoord – Kubaň Krasnodar 1:2 (kon.) | Fiorentina – Grasshoppers 0:1 (kon.) | Tottenham – Dinamo Tbilisi 3:0 (kon.)
Braga – CS Pandurii 0:2 (po pr.) | Real Betis – Jablonec 6:0 (kon.)
APOEL Nikósia
1:2 (0:1)
SV Zulte-Waregem
Čtvrtek 29.08.2013, 19:00 • Neo GSP • Evropská liga (předkola)

Já se s Vámi pro dnešek loučím a přejí hezký zbytek večera. (21:08:47)

Skončil nám odvetný zápas 4. předkola Evropské ligy mezi APOEL FC – SV Zulte-Waregem. Domácí hráči nestačili na hráče SV Zulte-Waregem a neštastně prohráli brankou v 90. minutě. Hostující hráči SV Zulte-Waregem tak postupují do základní části Evropské ligy.

90+4

90+4
    Hostující hráče ovšem nyní drží míč a nepouští domácí do šancí.

90+2
    Domácí se ale nevzdávají a snaží se ještě vyrovnat.

90
    Waregem právě vstřelil branku!
    Po přihrávce Berriera se míč dostal k úplně volnému JENSOVI NAESSENSOVI, který pravděpodobně posílá hosty do základní části,

89
    Duplus v závěru střílí nepřesně.

88
    Závěr zápasu se nám hraje převážně ve středu hřiště. Oba týmy se snaží rozhodnout, ale zatím jsme žádnou vážnou šanci ani na jedné straně neviděli.

84
    Sotiriou se opět ocitl v ofsajdu.

82
    Conté mohl na druhé straně rozhodnout, ale neuspěl.

80
    Domácí hráči se snaží kombinační hrou rozhodnout, ale zatím se jim to nedaří.

78
    Sotiriou se ocitl v ofsajdu.

78
    Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Tiago Gomes, přichází Charalambides.

77
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Habibou, přichází Berrier.

77
    Guilherme se dobře uvolnil. Dostal se do nadějné pozice, ale střílel nepřesně.

76
    De Fauw vidí od rozhodčího žlutou kartu.

74
    Sérgio to zkusil z dálky, ale střílel nepřesně.

70
    Centrovaný míč do pokutového území našel pouze domácí hráče.

69
    Rohový kop pro hosty.

68
    Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Vinicius, přichází Sotiriou.

67
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Trajkovski, přichází Naessens.

66
    Ovšem pomohli si útočným faulem a přišli o míč.

65
    Domácí budou zahrávat již desátý rohový kop.

64
    Pokus o průnik Hazarda zastavuje rozhodčí pro ofsajd.

62
    Domácí hráči APOEL ale dobře brání a nepouští je do zakončení

61
    Hráči SV Zulte-Waregem se snaží kombinační hrou dostat do zakončení.

58
    Hostující hráči se tomuto rohovému kopu ubránili.

57
    Další rohový kop pro domácí.

57
    Centrovaný míč našel Guilhermeho, který z nadějné pozice hostující branku netrefil.

56
    Domácí hráči APOEL budou zahrávat další rohový kop.

56
    Tiago Gomes ze standardní situace střílí nepřesně.

54
    Conté vidí od rozhodčího žlutou kartu.

52
    APOEL právě vstřelil branku!
    Tlak domácích přináší vyrovnání. Po přihrávce Guilhermeho se míč dostal k úplně volnému STATHISOVI ALONEFTISOVI, který dokázal dostat míč za záda Bossuta.

51
    Po centru si na míč naběhl De Fauw , ale střílel nepřesně.

51
    Hráči SV Zulte-Waregem si rohový kop zopakují.

50
    Centrovaný míč našel úplně volného D'Haene, který to zkusil z první. Trefil ovšem připraveného Urka.

50
    Hostující hráči si zahrají první rohový kop.

49
    Aloneftis si počínal nedovoleně. Hostující hráči budou zahrávat standardní situaci ze středu hřiště.

47
    Domácí hráči pokračují v tlaku z prvního poločasu. Nyní jsou u míče a zkouší se dostat dopředu kombinační hrou.

46

Skončil nám první poločas utkání 4. předkola Evropské ligy mezi APOEL FC – SV Zulte-Waregem. Hráči APOEL po prvním poločasu prohrávají 0:1. Domácí hráči v prvním poločasu tlačili, ale nedokázali se prosadit. Hostující hráči z jedné větší šance dokázali skórovat a momentálně by postupovali oni. Druhý poločas začne přibližně v 20:03.

45+2

45
    Hlavní rozhodčí nastaví v 1. poločasu 2 minuty.

45
    Centrovaný míč do pokutového území končí pouze u hostujících obránců.

44
    Domácí si zahrají sedmý rohový kop.

44
    Skúlason vidí od rozhodčího žlutou kartu.

44
    Z toho rohového kopu žádné ohrožení hostující branky nevzniklo.

43
    Domácí hráči APOEL budou zahrávat další rohový kop. Již šestý.

42
    Christian mohl vyrovnat, ale střílel nepřesně.

42
    Nepřesnou přihrávkou ovšem o míč přicházejí.

41
    Hostující hráči jsou nyní u míče a zkouší se dostat dopředu kombinační hrou.

39
    Centr Mário Sérgio do pokutového území našel pouze hostující obránce, kteří odvracejí do bezpečí.

38
    Domácí budou zahrávat další rohový kop.

36
    Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Manduca, přichází Alexandrou.

34
    Tiago Gomes rozehrál standardní situaci na krátko.

32
    De Fauw zastavil soupeře nedovoleně, bude z toho standardní situace pro domácí.

30
    Nyní jsou u míče domácí hráči a snaží se dostat dopředu, ale zatím se jim to nedaří.

28
    Po předcházejícím faulu rozehrál Mário Sérgio přímý kop. Jeho centr byl ovšem zblokován.

27
    D'Haene vidí od rozhodčího žlutou kartu za faul.

24
    Nyní se nám hraje hodně akční fotbal. Viděli jsme teď v krátkém časovém sledu několik zákroků na obou stranách. Většinou ve středu hřiště, bez žádného ohrožení branky soupeře na jedné či druhé straně.

22
    Centr za obranu hostí na Manducu a pokus o rychlý protiútok ukončuje rozhodčí pro ofsajd.

20
    Hráči APOEL jsou nyní u míče a zkouší se dostat dopředu kombinační hrou.

17
    Nyní se nám hraje převážně ve středu hřiště, obrany obou soupeřů nepouští nikoho do zakončení.

14
    Sheridan mohl za domácí vyrovnat, ale střílel nepřesně.

12
    Po přihrávce Hazarda se dostal míč k úplně volnému HABIBOVI HABIBOOVI, který krásnou střelou otevírá skóre dnešního utkání.

9
    Hráči APOEL budou zahrávat další rohový kop.

9
    Nuno Morais to zkusil přímo, ale našel opět dobře připraveného hostujícího brankáře.

8
    Habibou zastavil nedovoleně protihráče. Domácí hráči budou zahrávat přímý kop.

8
    Tomuto rohovému kopu se hostující hráči ubránili.

7
    Centr do pokutového území byl zblokován na další rohový kop.

7
    APOEL bude zahrávat další rohový kop.

6
    Centrovaný míč se dostal k úplně volnému João Guilherme, který ovšem trefuje jen hostujícího brankáře.

5
    Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.

2
    Začátek zápasu je zatím hodně vyrovnaný, hraje se převážně ve středu hřiště.

1

Hráči a rozhodčí už jsou na hřišti, utkání nám za pár okamžiků začne.

Hráči na lavičce:

APOEL FC: Budimir, Charalambidis, Alexandrou, Soteriou, Chiotis, Borda, Satsias

SV Zulte-Waregem: Verboom, N'Diaye, Naessens, Vandenbroucke, Bruzzese, Toudic, Toudic

APOEL FC: Urko – Sérgio, Oliveira, Guilherme, Morais, Aloneftis, Gomes, Vinicius, Christian, Manduca, Sheridan

SV Zulte-Waregem: Bossut – De Fauw, Colpaert, D'Haene, Duplus, Skúlason, Hazard, Conté, Habibou, Trajkovski

Rozhodčí: A. Marriner – J. Collin, S. Long.

Úvodní utkání :
    SV Zulte-Waregem – APOEL FC 1:1 ( 21. Malanda – 88. Alexandrou).

APOEL FC je na tom podobně. Ve třetím předkole Ligy mistrů se tento tým postavil Mariboru a po dvou remízách 1:1 a 0:0 vypadl díky pravidlu o brankách na hřišti soupeře.

SV Zulte-Waregem se do 4.předkola Evropské ligy dostal díky neúspěchu v 3. předkole Ligy mistrů, kde nestačil na PSV Eindhoven. Po porážkách 0:2 a 0:3 ho v předkole Evropské ligy čeká tým APOEL FC.

Hezký den všem fanouškům fotbalu. Dnes nás čeká on-line přenos odvetného utkání 4. předkola Evropské ligy mezi APOEL FC – SV Zulte-Waregem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.