Spartak – St. Gallen 2:4 (kon.) | Kazaň – Molde 3:0 (kon.) | Astra Giurgiu – Maccabi Haifa 1:1 (kon.)
Dila Gori – Rapid 0:3 (kon.) | Dynamo Kyjev – Aktobe 5:1 (kon.) | Nordsjaelland – Elfsborg 0:1 (kon.)
Stuttgart – Rijeka 2:2 (kon.) | Trabzonspor – Kukësi 3:1 (kon.) | Saint-Étienne – Esbjerg 0:1 (kon.)
Liberec – Udinese 1:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Vojvodina 2:1 (kon.) | APOEL – Waregem 1:2 (kon.)
Besiktas – Tromsø 2:0 (kon.) | Ploiesti – Swansea 2:1 (kon.) | Genk – Hafnarfjördur 5:2 (kon.)
Skënderbeu – Černomorec Oděsa 1:0 (6:7 po pen.) | Nice – Apollon Limassol 1:0 (kon.) | Thun – Partizan Bělehrad 3:0 (kon.)
Pasching – Estoril 1:2 (kon.) | Dněpropetrovsk – Kalju 2:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Salzburg 0:2 (kon.)
Frankfurt – Karabach 2:1 (kon.) | Standard – Minsk 3:1 (kon.) | Śląsk – Sevilla 0:5 (kon.)
Feyenoord – Kubaň Krasnodar 1:2 (kon.) | Fiorentina – Grasshoppers 0:1 (kon.) | Tottenham – Dinamo Tbilisi 3:0 (kon.)
Braga – CS Pandurii 0:2 (po pr.) | Real Betis – Jablonec 6:0 (kon.)
KRC Genk
5:2 (1:1)
FH Hafnarfjördur
Čtvrtek 29.08.2013, 20:00 • Cristal Arena, Genku • Evropská liga (předkola)

78
    Genk právě vstřelil branku!
    FABIEN CAMUS dává svůj druhý gól v utkání, zároveň již pátý svého týmu, Genk deklasuje svého soupeře!

59
    Zajímavý průběh zápasu, hosté vedli ještě ve 48. minutě 2:1 a po jedenácti minutách prohrávají 2:4! Čtvrtý gól Genku dává FABIEN CAMUS!

57
    Domácí obrací zápas, ANTHONY LIMBOMBE se prosazuje a dává třetí gól Genku, čímž zřejmě definitivně pohasla šance hostů na postup.

52
    SERIGNE MBODJI vyrovnává skóre, obrovská radost domácích fotbalistů!

48
    Hafnarfjördur právě vstřelil branku!
    Fantastický vstup hostů do druhého poločasu! BJÖRN SVERISSON se prosazuje z rohového kopu, který rozehrál Snorrason a hosté vedou!

27
    Hosté vyrovnávají, po faulu Simaeyse na Snorrasona rozehrával právě ÓLAFUR SNORRASON volný kop z dobré pozice, z levé ruky a míč končí v síti!

5
    JELLE VOSSEN dává první gól dnešního utkání, byť první dobrou šanci měli fotbalisté FH Hafnarfjördur.

Martin Dvořák

Branky: 5. Vossen, 52. Mbodji, 57. Limbombe, 59. Camus, 78. Camus – 27. Snorrason, 48. Sverrisson

Karty:   11. Thorisson (HAF)

KRC Genk: Köteles – Koulibaly, Simaeys, Mbodji, Hamalainen – Hyland, Gorius (79. Kumordzi) – Buffel (59. Schrijvers), De Ceulaer (17. Limbombe), Camus – Vossen (C)
    FH Hafnarfjördur: R. Óskarsson – Jónsson, Thorisson, Bjamason, Tillen – D. Vidarsson, Sverrisson – Snorrason (C), Emilsson (60. Gudnason), I. Óskarsson (60. Palsson) – Björnsson (70. Ingason)

Rozhodčí: Trattou – Soteriou, Chrysostomou (vš. CYP)