Mladá Boleslav – Zlín 5:2 (kon.) | Kladno – Pardubice 0:3 (kon.) | Liberec – Vsetín 6:1 (kon.)
Slavia – Třinec 1:2 (kon.) | Sparta – Vítkovice 2:3 (po pr.)
Rytíři Kladno
0:3 (0:1,0:1, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 06.09.2013, 16:00 • ČEZ Stadion • DHL Extraliga juniorů

58:22
    Ještě než zazní závěrečná siréna, je tady menší roztržka mezi hostujícím Řezníčkem a domácím Větrovcem, kterou rozhodčí Pavlovič řeší vyloučením obou aktérů za hrubost.

57:07
    Je definitivně rozhodnuto, jelikož za faul kolenem si jde sednout domácí Šmíd.

50:17
    Navíc faulují a to konkrétně Habrdla (KLA), který dostává 2 minuty za držení a ještě k tomu osobní trest za nesportovní chování

46:34
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Také do třetice si Pardubice počkaly na svojí příležitost: Podobně jako v první třetině i tentokrát skórují z mezikruží. Zpoza branky našel Havel úplně volného LUĎKA PILNÉHO, který střelou zápěstím překonává Švihálka potřetí.

39:13
    Rytíři dostanou šanci odehrát konec prostředního dějství o jednoho muže v poli navíc. Za napadení dostává 2 minuty nepodmíněně Chvojka (PCE).

31:30
    Další zmatek před kladenskou bránu. Zelinger tentokrát pálil jen těsně vedle tyče Švihálkovy klece.

29:26
    Hned z protiútoku vyrazil podél mantinelu DOMINIK ZELINGER, který z kruhu vypálil na Švihálka. Kladenský gólman pouze vyrazil před sebe, kde stál Bureš, který přiťukl zpět na zcela volného Zelingera, jenž s doklepnutím do prázdné brány neměl sebemenší potíže. Asistence: Lukáš Bureš

26:29
    Následně fauloval Hájek (KLA) a jde pykat za hrubost.

23:31
    Kladenští nyní nedokázali zasunout kotouč do prázdné branky!

21:33
    Akce Pardubic 3 na 2 vyústila ve střelu Kuťáka. Švihálek vyrazil, aby následné efektivně vyrazil puk držadlem hole od dorážky Bridy.

12:41
    Teď už ale ne! Kladenský gólman sice pokryl pár střel, ale na dorážku MICHALA PETIRY z mezikruží už nedosáhl. Asistence: Jakub Řezníček.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 13. Petira (Řezníček), 30. Zelinger (Bureš), 47. Pilný (Havel)

Rytíři Kladno: Švihálek (Kaňka) – Větrovec, Hájek, Rajter, Bunda, Šmíd, Hulcr, Janeček, Christl – Šilhavý, Habrdla, Veselý – Křepelka, Seidl, Kalla – Hovsepyan, Fiala, Macháček – Doležal
    HC Dynamo Pardubice: Müller (Husár) – Voženílek M., Vácha, Štědrý, Pilný, Petira, Schneider, Divecký – Řezníček, Voženílek D., Havel – Brida, Poulíček, Kuťák – Zelinger, Chvojka, Bureš – Kysela, Bohuněk

Rozhodčí: Pavlovič – Rybáček, Marek