Magnitogorsk – Novokuzněck 3:1 (kon.) | Ufa – Chabarovsk 3:4 (po pr.) | Nižněkamsk – Vladivostok 6:5 (2:1 po s.n.)
Čerepovec – Minsk 4:2 (kon.) | Jaroslavl – Doněck 3:4 (po pr.) | Petrohrad – Záhřeb 3:0 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
3:4 (0:0, 1:2, 2:1 - 0:1)
HC Donbass Doněck
Pondělí 16.09.2013, 17:30 • Arena 2000 • KHL

57:07
    Hostující Piganovič teď navíc dostává další 2+10 minut OT za zásah do oblasti hlavy a krku.

55:40
    Češi teď dělají svému týmu problémy. Jan Kolář vyhodil puk z obraného pásma přes plexisklo a je tu přesilovka domácích 5 na 3.

54:21
    Do statistik zápasu se teď zapisuje další Čech, bohužel pro hosty je to Václav Nedorost, který dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

49:55
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Lokomotiv byl v šesti. Trest odpyká Apalkov.

48:51
    Šance na vyrovnání pro Lokomotiv. Za držení je vyloučen na dvě minuty Razin.

37:37
    V obranném pásmu teď došlo na hromadno strkanici, kterou naštěstí včas ukončili rozhodčí. Na bitku tedy nedošlo, ale na trest ano. Emil Galimov půjde na dvě minuty za vražení na hrazení.

26:19
    Jenže domácí budou mít další problém, za hru vysokou holí je vyloučen Romancev a Lokomotiv jde do tří.

24:50
    Donbass bude hrát přesilovku, za vyhození puku a tudíž zdržování hry je vyloučen domácí Holos.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 37. Apalkov (Galimov), 56. Vasiljev (Gorochov), 58. Vasiljev (Gorochov, But) – 33. Bartulis (Piganovič), 36. Piganovič (Robitaille, Bartulis), 53. Dadonov (Kolář), 64. Razin (Dadonov)

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik) – Vasiljev, Gorochov, Holos, Kronwall, Višněvskij, Jakovlev, Pašnin – But, Plotnikov, Averin – Dixon, Redlihs, Ullström – Černikov, Petrov, Romancev – Apalkov, Galimov, Kručinin – Kartajev
    HC Donbass Doněck: Leighton (Ševčuk) – Wilson, Podhradský, Bartulis, Piganovič, Kolář, Razin, Silnickij – Nedorost, Jakucenja, Dadonov – Robittaile, Kašpar, Laine – Wirtanen, Klitčenko, Blagoj – Běluchin, Varlamov, Šalimov

Rozhodčí: Gofman, Romasko – Aljošin, Ivanov