Jihlava – Třinec 1:0 (kon.) | Olomouc – Zlín 2:3 (kon.) | Č. Budějovice – Vítkovice 1:4 (kon.)
Kometa Brno – Vsetín 3:2 (1:0 po s.n.) | HC Plzeň – Kladno 4:1 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 4:1 (kon.)
Slavia – Chomutov 2:3 (2:3 po s.n.) | Liberec – Pardubice 3:1 (kon.)
HC Plzeň 1929
4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
Rytíři Kladno
Sobota 21.09.2013, 13:30DHL Extraliga juniorů

Ode mě je to pro dnešek všechno. Děkuji za pozornost a brzy u plzeňského mládežnického hokeje na počtenou. (15:37:16)

Plzeňská juniorka dokázala na vlastním ledě uhájit tři body proti nájezdníkům z Kladna. Dostala se do vedení ve druhé třetině a pak díky výbornému Paclovi uhájila hubený náskok do kabin. A když přidala ve třetí třetině v rozmezí čtyř minut tři branky, bylo rozhodnuto. Čestný úspěch hostů zaznamenal kapitán Šilhavý.

60:00

59:15
    Kalla (KLA) dostává menší trest za podražení.

57:55
    Ofsajd Kladenských. Středočeši vypadají se svou prohrou už smířeně.

56:35

54:35
    Potekhin (KLA) dostává menší trest za držení protihráče.

54:16
    Roman Přikryl si v oslabení dovolil oku lahodící sólo, kdy po cestě obehrál dva Středočechy. Ztroskotal až na Kaňkovi.

54:04
    Střelu od modré schovává Pacl do své lapačce.

53:24
    Zakázané uvolnění Kladna.

52:18
    Přesilovka pro Kladno. Za faul v útočné třetině dostává menší trest Ondřej Kopta (PLZ), kterému výtky soupeře nelíbily a důrazně se proti nim ohradil. Jsou z toho dvě minuty za hrubost.

52:18
    Kalla zůstal ležet v pásmu Plzně a vynutil si tím přerušení hry.

51:43
    Indiáni hrají svou přesilovku aktivně, ale zároveň se nepouštějí do zbrklých akcí a hlídají si modrou čáru.

50:26
    Přesilovka pro Plzeň po faulu Patrika Šmída (KLA).

50:11
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Jako správný kapitán VOJTĚCH ŠILHAVÝ dává proměněnou přesilovkou svému týmu naději.

50:01
    Schleiss (PLZ) uzavírá hattrick vyloučení – provinil se hákováním.

48:35
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Tohle už ale ne! Indiáni využívají svou zkrácenou přesilovku díky přesné střele FILIPA MAŠKA z vrcholu levého kruhu.

48:24
    Zároveň s návratem Marcela střílí Kubík. Na jeho střelu Kaňka viděl a chytá.

47:57
    Kallova střela ze středního pásma pořádně protáhla Pacla, ale zamířila vedle.

Lucie Mužíková

Branky a nahrávky: 21. Michel (Schleiss), 45. Marcel, 46. Kepka (Indrák), 49. Mašek (Kepka, Marcel) – 51. Šilhavý

HC Plzeň 1929: Pacl – Marcel, Kubík, Holý, Houfek, Hanus, Kohel – Rajal, Mašek, Schleiss, Michel, Pejchar, Indrák, Přikryl, Čadek, Tulačka, Uhlík, Kepka, Kopta, Polata, Langer.
    Rytíři Kladno: Kaňka – Hájek, Větrovec, Rajter, Potekhin, Špaček, Bunda, Šmíd, Hulcr – Šilhavý, Kalla, Christl, Doležal, Novák, Fiala, Kuzďas, Habrdla, Veselý, Kobes, Macháček, Křepelka.

Rozhodčí: Dvořák – Černý, Vavruška