Ústí n/L – Klášterec nO 7:2 (kon.) | Hr. Králové – Třebíč 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 4:3 (kon.)
Žďár n/S – Havířov 0:5 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Neděle 22.09.2013, 12:00Liga juniorů

48:09
    Jeden z domácích ve středním pásmu zasáhl Jiráka vysokou hokejkou a následuje dvouminutová přesilovka pro Třebíč. Hráč ještě navíc obdržel 10 minut osobního trestu za protesty.

34:16
    Třebíč je při chuti, teď navíc dostává možnost přesilové hry. Michal Procházka (HKR) – 2 minuty za napadení.

22:17
    Pozor, je tady minuta a půl dvojnásobné přesilovky pro hostující tým! Lukáš Bezděk (HKR) – 2 minuty za hákování.

21:47
    Třebíč bude moci odpovědět ve své početní výhodě. Martin Matějček (HKR) – 2 minuty za držení protihráče.

20:45
    David Horký (TRE) – 2 minuty za sekání.

16:07
    Dominik Rejl (HKR) sice faulovat nechtěl, ale při snaze vypíchnout puk přece jen podrazil svého soupeře. Teď je tu možnost pro Horáky.

13:34
    Za podražení ve středním pásmu pyká David Horký (TRE) a následuje druhá početní výhoda pro domácí celek.

10:35
    Nepříjemná chvilka pro domácí! Martin Matějček (HKR) pyká za nedovolené bránění a hosté mají krátkou přesilovku pět na tři.

09:07
    Tentokrát si přesilovou hru vyzkouší Horácká Slavia. Dominik Rejl (HKR) – 2 minuty za držení protihráče.

05:40
    První vyloučení zápasu přichází na straně Třebíče a je jako obvykle úplně zbytečné. Hosté totiž hráli v šesti.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 22. Wolf (Rejl), 53. Půlpán, 56. Hlavatý (Půlpán) – 34. Juráň (Mašek, Horký), 60. Vlašín (Marek)

Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Černý) – Bezděk, Suk, Souček, Rejl, Matějček, Novotný, Kulhánek – Procházka, Nedvídek, Žemlička – Šeps, Kastner, Wolf – T. Půlpán, Hlavatý "C", Ouzký – Matouš, Jebavý. Trenér: Petr Luštinec.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Máj (Čáp) – Roupec, Ščerban, Brussmann, Juráň, Pelikán, Jirák, Vlašín "C", Kučera, Marek, Tvarůžek, Hotař, Horký, Fortelný, Pavlas, Abrahám, Mašek. Trenér: Roman Mejzlík.

Rozhodčí: Kareš – Čížek, Křivohlavý.