Ústí n/L – Klášterec nO 7:2 (kon.) | Hr. Králové – Třebíč 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 4:3 (kon.)

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Tak přece je tu ještě dramatizace zápasu! Třebíč dostala kotouč za brankovou čáru a sudí Kareš nejprve rozpažil, ale po následné konzultaci branku uznává. Kotouč se za Veselého záda dokutálel zásluhou dorážky MICHALA VLAŠÍNA – 3:2. Asistence: Nikola Marek.

56:00
    Hradec právě vstřelil branku!
    Pro Třebíč je třetí gól domácích dost nešťastný, v posledních minutách je totiž jasně lepší. To jí každopádně není nic platné, neboť Tomáš Půlpán tentokrát vymyslel přihrávku do jízdy PAVLU HLAVATÉMU, který pak Májovi naznačil kličku, ale puk pověsil do blžšího růžku – 3:1! Asistence: Tomáš Půlpán.

52:48
    Sedm minut před třetí sirénou přichází velmi důležitý rozdílový gól domácích hokejistů! TOMÁŠ PŮLPÁN za bránou nic nevymýšlel a rychlou otočkou zkusil zasunout puk podél tyče. Tenhle záměr mu vyšel, přestože měl kotouč na bekhendové straně, Milan Máj byl totiž u tyčky o zlomek sekundy později – 2:1! Bez asistence.

33:13
    No a máme vyrovnáno! Gól opět padl z velmi rychlého výpadu, kdy Horký hledal od hrazení Martina Maška před brankovištěm. Ten ještě neuspěl, ale jeho práci dokončil pohotovou dorážkou MARCEL JURÁŇ – 1:1. Asistence: Martin Mašek, David Horký.

21:33
    Rychlý přejezd do pásma v podání domácího týmu znamená první branku utkání! Dominik Rejl našel přihrávkou JOSEFA WOLFA, jenž propálil Máje a využil přesilovou hru – 1:0. Asistence: Dominik Rejl.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 22. Wolf (Rejl), 53. Půlpán, 56. Hlavatý (Půlpán) – 34. Juráň (Mašek, Horký), 60. Vlašín (Marek)

Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Černý) – Bezděk, Suk, Souček, Rejl, Matějček, Novotný, Kulhánek – Procházka, Nedvídek, Žemlička – Šeps, Kastner, Wolf – T. Půlpán, Hlavatý "C", Ouzký – Matouš, Jebavý. Trenér: Petr Luštinec.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Máj (Čáp) – Roupec, Ščerban, Brussmann, Juráň, Pelikán, Jirák, Vlašín "C", Kučera, Marek, Tvarůžek, Hotař, Horký, Fortelný, Pavlas, Abrahám, Mašek. Trenér: Roman Mejzlík.

Rozhodčí: Kareš – Čížek, Křivohlavý.