Kometa Brno – Pardubice 7:2 (kon.) | Vsetín – Třinec 3:2 (kon.) | Jihlava – Chomutov 3:5 (kon.)
Č. Budějovice – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Zlín – Vítkovice 4:3 (2:1 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
3:5 (0:3, 2:2, 1:0)
Piráti Chomutov
Pátek 04.10.2013, 18:00DHL Extraliga juniorů

Domácím se tento zápas příliš nepovedl a Chomutov odjíždí s třemi body. Děkujeme za sledování dnešního online přenosu a přeji příjemný zbytek večera. (20:06:03)

60:00

59:32
    Lukeš ukrývá nahození ze středního pásma pod lapačku.

58:55
    Radek Veselý (CHM) ještě odjíždí na dvě minuty za držení na trestnou lavici.

58:26
    Oddechový čas pro domácí.

58:26
    Dukla právě vstřelila branku!
    Domácí ještě k závěru utkání střílí gól, když mezi betony se trefuje MAREK VANTUCH.

58:05

57:41
    Jihlavským hráčům se nedaří dostat se přes obranu Chomutova k Lukešovi.

56:46
    Střela Severy od modré čáry končí nakonec pouze v ochranné síti.

56:05
    Na trestnou lavici odjel Václav Cestr (CHM) na dvě minuty za podražení.

55:42
    Střela Veselého z mezikruží končí v lapačce Fučíka.

55:00
    Od modré střela Dudnáčka, ovšem puk tečoval jeden z chomutovských obránců.

53:40
    Molnár střílí z téměř nulového úhlu. Bez úspěchu.

51:35

50:52
    Střela Dundáčka končí v lapačce gólmana hostů.

49:48

49:35
    A začalo se vylučovat jak na běžícím pásu. Tentokrát odjíždí chomutovský Antonín Drobný na dvě minuty za hákování.

48:22
    Jihlavští už jsou ovšem ve čtyrech. Pirátům se mezitím nepodařilo výrazně ohrozit branku Dukly.

47:48
    Jihlavští jdou do tří. Hynek Tobola (JIH) odjíždí na dvě minuty za sekání.

Vojtěch Vopat

Branky a nahrávky: 21. Jícha (Březina), 34. Molnár, 59. Vantuch (Vykouk) – 3. Lehnert (Šťovíček), 7. Peštuka (Hlava), 16. Vrána, 29. Hlava (Veselý), 38. Veselý (Peštuka)

HC Dukla Jihlava: Fučík (Svoboda) – Tobola, Čermák, Vala, Dundáček, Žáček, Polívka – Mahút, Březina, Lupač – Molnár, Jícha, Beran – Vykouk, Vantuch, Sladký – Severa
    Piráti Chomutov: Lukeš (Dvořák) – Cestr, Michálek, Szathmáry, Drobný, Černý, Tejnor, Ringler, Dobrovolný – Veselý, Peštuka, Hlava – Šťovíček, Kaše, Lehnert – Vrána, Paleček, Janák – Bednář, Jindra, Macháček

Rozhodčí: Hejduk – Guth, Rittich