Vsetín – Poruba 2011 7:5 (kon.) | Kladno – Letňany 3:4 (po pr.) | Zlín – Vítkovice 1:2 (po pr.)
Pardubice – Písek 4:3 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Č. Budějovice – Hr. Králové 5:2 (kon.) | Třinec – Havířov 2:1 (2:1 po s.n.)

Letňany právě vstřelily branku!
    Nakonec se hosté přeci jen prosazují. MARTIN STAROSTA hrdinou hostů, kdy svému celku v prodloužení zajišťuje bod hostů střelou od modré. Asistence: Oleksandr Poljanyčka.

62:00
    Domácí celek se osvobozuje.

61:12
    Oddechový čas pro hosty.

61:12
    Bránit se budou muset Rytíři. Za vysokou hůl jde ven Doudera.

60:55
    Ojedinělá šance Letňan skončila tečovanou střelou do rohu.

60:22

60:01

60 minut o vítězi nerozhodlo. Na řadě je tedy prodloužení a není divu, poněvadž třetí třetina byla od obou stran hodně protaktizovaná. Uvidíme, co přinese prodloužení.

60:00

59:22
    Nyní se jim podařilo nastřádat cenné vteřinky v útočném pásmu.

58:46
    Hosté přerušili kombinaci domácích, když tečovali puk do ochranné sítě.

58:22
    Chvála zatáhl za brzdu a fauloval Kadlece. Letňany čekají horké chvilky.

58:01
    Poslední 2 minuty 3. třetiny.

57:00
    Do konce zbývají pouze 3 minuty a utkání je stále otevřené.

55:06
    Keszimu skočil puk přes kotouč před brankovištěm.

54:33
    Hosté vytahují drápky a snaží se zlomit zápas na svojí stranu.

52:52
    Nepovedená přihrávka způsobila Dubskému větší komplikace, než li ta povedená.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 19. Vendis (Bláha), 24. Havelka (Vendis, Bláha), 27. Pliml (Doudera) – 21. Štosek (Hroboň), 22. Pojanyčka (Pařík), 37. Starosta (Poljanyčka), 63. Starosta (Poljanyčka)

Rytíři Kladno: Melančin (Jiroušek) – Havelka, Libecajt, Míka, Doudera, Matula, Chládek, Balcar – Vendis, Kružík (C), Bláha, Pliml, Schildhabel, Čermák, Keszi, Borkovec, Kadlec.
    HC Letci Letňany: Dubský (Jandera) – Hůla, Sekera, Pařík, Starosta, Zeliska, Kučera, Chvála, Štosek – Pražienka, Honteschläger, Poljanyčka, Klečka, Kudla, Tomek, Smejkal, Horák, Hroboň, Polák.

Rozhodčí: Schmejkal – Hrubec, Chochola