Philadelphia – Arizona 1:2 (kon.) | Carolina – Los Angeles 1:2 (0:1 po s.n.) | Florida – Pittsburgh 6:3 (kon.)
Chicago – NY Islanders 3:2 (kon.) | Winnipeg – Dallas 1:4 (kon.) | Calgary – New Jersey 3:2 (kon.)
Columbus – Boston 1:3 (kon.)
Philadelphia Flyers
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Arizona Coyotes
Sobota 12.10.2013, 01:00 • Wells Fargo Center (Philadelphia) • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezkou dobrou noc. (04:00:11)

59:39
    Ani Read na Greisse nevyzrál, ten už inkasovat v žádném případě nechce.

59:17
    Giroux pálí těsně vedle.

58:52
    Brankář Mason odjel na střídačku a domácí to zkusí bez gólmana v plném počtu.

58:39
    Ránu Stona kryje Mason.

58:12
    Meszároš držel Doana a odsedí si dvě minuty, to je velká komplikace pro domácí. Navíc dostává za nesportovní chování 2 +10 minut.

58:09
    Ani Streit neudrřel útočné pásmo a Philadelphie nemá čas, navíc k výrazné možnosti má v poslední době hodně daleko.

57:24
    Dobrá střela Timonena jde těsně vedle, Mason se ohlíží na střídaču, jestli má už nyní zmizet z branky.

57:01
    Do konce zbývají necelé tři minuty a Phoenix zkušeně kontroluje průběh hry.

56:11
    Phoenix skvěle brání a soupeře do ničeho nepustí, nyní přišel o útočné pásmo také Read.

54:57
    Read se nijak nerozmýšlel a poslal puk směrem ke Greissovi, ten ale zasahovat nemusí.

54:37
    V nadějné pozici byl také Hanzal, jenže ani on neprotřelil ležícího soupeře před sebou.

53:58
    Yandle teď na poslední chvíli zablokoval střelu Girouxe.

53:04
    Čas letí jako voda. Flyers ale zvyšují obrátky a jsou mnohem aktivnější, ke kýžené brance nemají příliš daleko.

52:13
    Ihned na to se po delší době ozývá Voráček, Greiss ale dnes opravdu čaruje a drží svůj tým.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 38. Talbot (Rinaldo, Couturier) – 3. Klinkhammer (Morris, Kennedy), 40. Ekman-Larsson (Ribeiro, Hanzal)

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – L. Schenn, Timonen, Meszároš, Streit, Coburn, Grossmann – Simmonds, Giroux, Hartnell – Voráček, Lecavalier, B. Schenn – Read, Couturier, Talbot – Rosehill, Hall, Rinaldo
    Arizona Coyotes: Greiss (Smith) – Michálek, Ekman-Larsson, Yandle, Morris, Stone, Klesla, Bissonnette – Doan, Ribeiro, Korpikoski – Vrbata, Hanzal, Boedker – Moss, Vermette, Lessio – Klinkhammer, Chipchura, Brown

Rozhodčí: Francis Charron, Brad Meier – Rody Vaughan, Steve Barton

Diváci: 19713