Olomouc – Havířov | 7:0 (kon.) | | | Motor ČB – Mladá Boleslav | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Havlíčkův Brod – Ústí n/L | 4:2 (kon.) |
Šumperk – Benátky n/J | 9:3 (kon.) | | | Litoměřice – Beroun | 5:1 (kon.) | | | Třebíč – Most | 1:2 (kon.) |
Kadaň – Jihlava | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Philadelphia – Arizona | 1:2 (kon.) | | | Carolina – Los Angeles | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Florida – Pittsburgh | 6:3 (kon.) |
Chicago – NY Islanders | 3:2 (kon.) | | | Winnipeg – Dallas | 1:4 (kon.) | | | Calgary – New Jersey | 3:2 (kon.) |
Columbus – Boston | 1:3 (kon.) |
Omsk – N.Novgorod | 5:1 (kon.) | | | Barys – Kazaň | 0:5 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Viťaz | 3:1 (kon.) |
Jekatěrinburg – Dynamo Moskva | 2:4 (kon.) |
Dornbirn – Znojmo | 3:4 (kon.) |
Děčín – Milevsko | 4:3 (kon.) | | | Přerov – Orlová | 2:1 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Poruba 2011 | 1:3 (kon.) |
Frýdek-M. – Technika Brno | 3:2 (kon.) | | | Prostějov – Břeclav | 10:0 (kon.) | | | Klášterec nO – Kobra | 7:4 (kon.) |
Sokolov – Žďár n/S | 0:4 (kon.) | | | Klatovy – Nymburk | 4:5 (kon.) | | | Jablonec n/N – Řisuty | 4:1 (kon.) |
Opava – Vsetín | 3:2 (po pr.) | | | Nový Jičín – SHK Hodonín | 1:5 (kon.) | | | Tábor – Bílina | 9:2 (kon.) |
Vrchlabí – Kolín | 1:4 (kon.) |
Vsetín – Olomouc | 5:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Mladá Boleslav | 0:2 (kon.) | | | Chomutov – Sparta | 5:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Liberec | 3:5 (kon.) | | | Ústí n/L – Letňany | 3:4 (po pr.) | | | HC Litvínov – K. Vary | 3:0 (kon.) |
Písek – Jihlava | 1:4 (kon.) | | | Pardubice – Slavia | 1:3 (kon.) | | | Třinec – Zlín | 3:4 (po pr.) |
Havířov – Kometa Brno | 2:4 (kon.) | | | Poruba 2011 – Vítkovice | 2:5 (kon.) | | | HC Plzeň – Kladno | 5:4 (kon.) |
Sparta – Liberec | 4:1 (kon.) | | | Chomutov – Olomouc | 0:0 (odl.) | | | HC Plzeň – Č. Budějovice | 5:4 (kon.) |
Kladno – Jihlava | 1:2 (kon.) | | | Pardubice – Vsetín | 3:2 (kon.) | | | HC Litvínov – Kometa Brno | 4:0 (kon.) |
Slavia – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) |
SK Karviná – Bohumín | 11:1 (kon.) | | | Příbram – Mělník | 1:4 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Vřesová | 3:5 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Černošice | 7:1 (kon.) | | | Lev Benešov – Králův Dvůr | 4:3 (kon.) | | | HC Rokycany – Kaznějov | 4:7 (kon.) |
Rožnov p. R. B – Krnov | 4:3 (kon.) | | | Kopřivnice – Rožnov p. R. | 4:3 (kon.) | | | Brumov – Velká Bíteš | 1:4 (kon.) |
Rosice – Uničov | 5:3 (kon.) | | | Uh.Brod – Kroměříž | 4:1 (kon.) | | | V.Popovice – Poděbrady | 6:1 (kon.) |
Chotíkov – Božkov | 2:7 (kon.) | | | Lomnice n/P – Č. Lípa | 6:1 (kon.) | | | Blansko – Warriors Brno | 2:3 (kon.) |
Písek – Božetice | 5:1 (kon.) | | | Olympik – Bohemians | 3:9 (kon.) | | | Kobra Praha B – Roudnice | 5:7 (kon.) |
Karlovy Vary – Studénka Sledge | 10:0 (kon.) |
Znojmo – Budapešť | 10:6 (kon.) |
konec
HC Plzeň 1929
5:4
(2:2, 3:1, 0:1)
Rytíři Kladno
Lucie Mužíková
Branky a nahrávky:
14. Beneš (Pokorný), 16. Stráský (Polívka, Hajšman), 25. Beneš (Kaňák), 29. Suchý, 30. Zayml – 2. Schildhabel, 20. Keszi (Kružík, Doudera), 27. Borkovec (Hajný, Schildhabel), 45. Pliml (Kružík, Doudera)
Rozhodčí: Souček – Karda, Štofa
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Plzeň 1929:
Zeman – Polívka, Hůlka, Kaňák, Ivanič, Pokorný, Starý – Beneš, Švarc, Vlček, Jakubec, Opava, Hajšman, Kokoška, Vracovský, Suchý, Zayml, Vavřička.
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Jiroušek (od 30. minuty Melančin) – Havelka, Libecajt, Doudera, Matula, Malý, Chládek, Balcar – Hajný, Kružík, Bláha, Pliml, Schildhabel, Čermák, Keszi, Borkovec, Kadlec.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Jiroušek (od 30. minuty Melančin) – Havelka, Libecajt, Doudera, Matula, Malý, Chládek, Balcar – Hajný, Kružík, Bláha, Pliml, Schildhabel, Čermák, Keszi, Borkovec, Kadlec.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Souček – Karda, Štofa
Diváci:
Pro dnešek je to ode mě vše, přeji vám krásný zbytek soboty a brzy na počtenou. (18:30:57)