Děčín – Milevsko 4:3 (kon.) | Přerov – Orlová 2:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 1:3 (kon.)
Frýdek-M. – Technika Brno 3:2 (kon.) | Prostějov – Břeclav 10:0 (kon.) | Klášterec nO – Kobra 7:4 (kon.)
Sokolov – Žďár n/S 0:4 (kon.) | Klatovy – Nymburk 4:5 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 4:1 (kon.)
Opava – Vsetín 3:2 (po pr.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 1:5 (kon.) | Tábor – Bílina 9:2 (kon.)
Vrchlabí – Kolín 1:4 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
MSK Orlová
Sobota 12.10.2013, 17:002. liga skupina Východ

Vyrovnané utkání mezi Přerovem a Orlovou rozhodla až poslední třetina. Za domácí celek se ve třetí části prosadil přesnou střelou z první obránce Pala a všechny body zůstavají na domácím ledě. Opět se na vás budu těšit ve středu, kdy Zubři budou hostit celek Nového Jičína. Hezký zbytek soboty. (19:11:10)

60:00

59:50
    Sakrajda v ideální palebné pozici nezamířil přesně na svůj cíl a Orlová je na puku.

59:12
    Zubři stále kombinuji v útočném pásmu a Orlová se ke kotouči zatím v oslabení nedostala.

58:29
    Iláš úspěšně zasahuje a bude se opět vhazovat v obranné třetině hostů.

58:01
    Zubři mají jedinečnou šanci si v přesilovce pojistit vedení o dvě branky. Vyloučen je Karel Vydra (ORL) 2 minuty za nedovolené bránění.

57:14
    Domácí v přečíslení dvou na jednoho netrefil branku.

56:28
    Hosté se tlačí za vyrovnáním v závěru utkání. Na Vojtka teď mířily dvě hodně nebezpečné střely.

55:55
    Šťastný si svůj trest odpykal a může zpět do hry, Zubři jsou v plném počtu.

54:33
    Zubři získali puk a Sakrajdovi se podařilo kotouč vyhodit daleko od své branky.

54:12
    Orlová tečovala puk do ochranné sítě a bude se vhazovat ve středním pásmu.

53:55
    David Šťastný (PŘE) 2 minuty za vražení.

53:42
    Zubři se v přesilovce téměř nedostali před branku Orlové. Galgonek je na ledě.

52:16
    Vojtek parádně vychytal v pádu unikajícího Mráze.

51:37
    Michal Galgonek (ORL) 2 minuty za zdržování hry.

51:37
    Sznapka střílel skrytě přes obránce a Vojtek dobře zasáhl včas holí.

51:10
    Ditrichova přihrávka nikoho nenašla a máme tu další icing.

51:00
    Domácí vyhazují puk přes všechny čáry a píská se icing.

50:46
    Vhazuje se po levé ruce Vojtka.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 14. Goiš (Pala), 44. Pala (Faltýnek, Sedlák) – 30. Zientek (Badžo, Voznica)

HC ZUBR Přerov: Vojtek – Pala, Faltýnek, Vlček, Janota, Kudělka, Zbořil, Osina, Běhal – Kolář, D. Šťastný, Sedlák – Blinka, Brančík, Haloda – Ministr, Goiš, Kundrátek – Ditrich, Sakrajda, Popelka.
    MSK Orlová: Iláš – Sznapka, Zientek, Szajter, Pavliš, Vydra, Badžo, Mráz, Tomis, Studený, Česlík, Hegegey, Galgonek, Blatoň, Voznica, T. Káňa, Mintěl.

Rozhodčí: Slavka -Maťašovský, Velinský.