Skalica – Banská Bystrica 3:4 (kon.) | Zvolen – Martin 3:4 (0:1 po s.n.) | Košice – Žilina 4:3 (kon.)
Poprad – Nitra 0:1 (1:2 po s.n.) | Piešťany – Trenčín 1:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
HKM Zvolen
3:4 (2:0, 0:1, 0:1, 0:0)
HK VITAR Martin
sk Neděle 13.10.2013, 17:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR)

55:55
    Obrovská šanca pre Martin! Ján Ťavoda oslabuje svoje mužstvo, dostáva dve minúty za krosček.

51:37
    Ján Zlocha- 10 minút, nešportové správanie, Matej Šugár- 2+2 za hrubosť + 10 minút za zhodenie rukavíc, Michal Chovan- 2+2 za hrubosť + 10 minút za zhodenie rukavíc.

46:34
    Tomáš Škvaridlo si ide sadnúť na trestnú lavicu za držanie. Šanca pre Martin na vyrovnanie stavu.

40:43
    Kamil Brabenec sa rútil po ľavej strane do útočného pásma Martina, bol však podrazený Jánom Zlochom, ktorý dostal za tento faul dve minúty.

39:09
    Vylúčený hráč na strane Zvolena, Tomáš Škvaridlo, sekanie.

36:08
    Zvolenčania budú mať 13 sekundovú presilovku o dvoch hráčov. Peter Smrek dostal dve minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

34:21
    Prvá presilovka aj pre HKM Zvolen, za podrazenie si dve minúty odsedí Matej Dírer.

23:46
    Peter Hraško po druhýkrát v zápase oslabuje svoj tím. Tentokrát dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

11:37
    A budeme svedkami prvej presilovky v tomto stretnutí. Oslabení budú domáci hráči, kedže na trestnú lavicu si odchádza sadnúť Peter Hraško za vrazenie na mantinel.

Jakub Bartko

Branky a nahrávky: 1. Brabenec (Juraško), 17. Brabenec (Zuzin Peter), 53. Podkonický (Peter Zuzin) – 37. Dírer, 56. Beran (Ďatelinka, Markovič), 60. Ďatelinka (Markovič, Fujerík.), rozh. náj. Beran

HKM Zvolen: Šimko (Cibuľa) – Pokovič, Juraško (C), Pichnarčík, Hraško, Mucha, Ťavoda, Pospíšil, Síkela – Podkonický (A), Brabenec (A), Zuzin Peter – Chovan, Huňady, Škvaridlo – Baláž, Jurík, Puliš – Ďaloga, Čanky, Zuzin Lubor
    HK VITAR Martin: Šúrek (Dzubina) – Novotný (A), Ďatelinka, Matejka, Tupý, Smrek, Brcko, Imrich – Markovič (A), Beran (C), Fujerík – Perniš, Zlocha, Važan – Themár, Dírer, Cíger – Šugár

Rozhodčí: Štefik, Kubuš – Jobbágy, Smerek

Diváci: 1 097