Toronto – Edmonton 6:5 (po pr.) | Detroit – Philadelphia 5:2 (kon.) | Tampa – Pittsburgh 4:5 (kon.)
Washington – Colorado 1:5 (kon.) | Chicago – Buffalo 2:1 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 5:3 (kon.)
Nashville – NY Islanders 3:2 (kon.) | Minnesota – Dallas 5:1 (kon.) | Vancouver – Montreal 1:4 (kon.)
San Jose – Ottawa 3:2 (kon.) | Carolina – Arizona 3:5 (kon.) | Florida – Los Angeles 0:3 (kon.)
St. Louis Blues
5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
New York Rangers
Neděle 13.10.2013, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

59:41
    Stralman zastavil Steena ve středním pásmu faulem a je vyloučen. Lundqvist se musí vrátit do své branky. Je rozhodnuto.

50:36
    Derek Dorsett zasáhl protihráče vysokou holí a na dvě minuty si odpočine na trestné lavici.

44:46
    Přesilovku si vyzkouší také domácí. Vyloučen je Derick Brassard za podražení v útočném pásmu. Zbytečný faul.

41:51
    Přesilová hra pro NYR. Roy si v útočném pásmu zbytečně okatě přidržel Del Zotta a oslabuje Blues.

32:08
    Přesilovou hru si zahrají Bluesmani. Justin Falk se provinil nedovoleným bráněním vůči Tarasenkovi.

27:30
    Přesilová hra pro Rangers. Za nebezpečnou hru vysokou holí jde pykat T.J. Oshie.

24:43
    Ovšem vyloučen byl nakonec i domácí Lapierre, takže se bude hrát 4 na 4.

24:43
    A Dorsett si to nenechal líbit a je vyloučen za faul na Leopolda – konkrétně za držení.

19:00
    Přesně minutu před koncem první třetiny je vyloučen domácí Jackman. Rangers budou hrát přesilovou hru 4 na 3, poté dokonce chvíli 5 na 3.

17:55
    Vyloučeni také Backes (STL) a Boyle (NYR) za následnou šarvátku.

17:55
    Strkanice za hostující brankou, kterou odstartoval zákrok Oshieho na Stralmana. Domácí útočník poslal beka Rangers hlavou proti mantinelu. Dvě minuty pro Oshieho.

17:30
    Falk si pomohl nedovoleně v souboji se Steenem a jde na trestnou lavici. Další početní výhoda pro Blues.

14:01
    Hostující Dorsett dostává dvouminutový trest za vražení Leopolda na mantinel.

06:55
    První vyloučení zápasu. Na trestnou lavici jde domácí Brenden Morrow za nedovolené bránění.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 6. Steen (Oshie, Backes), 26. Backes (Steen), 33. Roy (Shattenkirk, Steen), 39. Backes (Oshie, Steen), 51. Tarasenko (Shattenkirk, Roy) – 20. Callahan (Brassard, Stepan), 37. Richards (Brassard), 43. Callahan (Richards, Stepan)

St. Louis Blues: Halák (Elliott) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Leopold, Polák, Jackman – Oshie, Backes, Steen – Tarasenko, Berglund, Schwartz – Stewart, Roy, Morrow – Reaves, Lapierre, Sobotka.
    New York Rangers: Biron (od 41. Lundqvist) – Girardi, Staal, Stralman, McDonagh, Del Zotto, J. Moore, Falk – Callahan, Brassard, Richards – Fast, Boyle, Pouliot – Zuccarello, Stepan, Pyatt – D. Moore, Dorsett.

Rozhodčí: Hasenfratz, L'Ecuyer – Sharrers, Sericolo

Diváci: 18130