Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:30.

MšHK Prievidza: Volentier – Jaško, Majer – Kolník, Popela – Ďuriš, Celar – Jordán
    Bednárik, Daniška, Kentoš – Viedenský, Jánoš, Raček – Čopák, Kováč, Hús – Mendel, Urgas, Pekarčík

HK 95 Považská Bystrica: Kompas- Balúšik, Filo – Habšuda, J.Dubeň – Šuda, Prášek
    Koleda, Slávik, Valach – Palák Bustin Tvrdoň – Ligas Vokulič Kudlej – Rosenbegr Ftorek Kršjak

Rozhodca: Vojtek – Vido, Číž.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

02:00
    Hra sa zatiaľ prelieva z jednej strany na druhú. Väčšiu šancu sme však nevideli.

05:20
    V šanci sa ocitli hokejisti Považskej Bystrice, Bustin s Palákom však neuspeli rovnako tak na druhej strane Viedenský.

06:47
    Je vidieť množstvo nepresností na oboch stranách rozhodcovia odpískali už nejedno zakázané uvoľnenie.

07:35
    Prášek dostáva 2 minúty za podrazenie.

09:30
    Strelu Prievidze Kompas len vyrazil. K puk sa následne dostal Tomáš Daniška ale otvoriť skŕe sa mu nepodarilo !

11:24
    Prievidza dala gól! Rovnaká situácia sa opakovala tentokrát s úspešným koncom pre domácich. Strelcom gólu je DÁVID URGAS
    Asistencie : Marek Mendel

11:40
    Hostia mohli okamžite odpovedať. Stanislav Valach však neprekonal zoči voči Volentiera!

11:57
    Na dve minúty si odišiel sadnúť Branislav Jánoš za sekanie

13:34
    Považská Bystrica dala gól!
    Presilovku využíva ADRIÁN PALÁK po prihrávkach Romana Tvrdoňa a Petra Bustina.
    Asistencie: Roman Tvrdoň, Peter Bustin

14:53
    Vylúčený hráč Prievidze Peter Majer, 2 minúty za hákovanie.

16:53
    Domáci v plnom počte.

18:25
    Brankár Volentier po strete s hráčmi v bránkovisku ostáva ležať na ľade a nevyzerá to s ním vôbec dobre. Už je pri ňom lekár domáceho tímu. Vyzerá to na zranenie kolena

18:25
    Volentier za pomoci lekára a spoluhráča opúšťa hraciu plochu a do hry sa dostáva Adam Belák !

18:48
    Druhú presilovku si zahrá aj Prievidza na trestnú lavicu odchádza Lukáš Balušík

19:19
    Prievidza dala gól! Ivan Raček sa najskôr sám pokúšal o zakončenie následne krásnou prihrávkou spoza brány našiel medzi kruhmi nakorčuľovaného ADRIÁNA KOLNÍKA a ten už nemal problém úspešne zakončiť. Boli sme teda svedkami druhej využitej presilovky v dnešnom stretnutí.
    Asistencie : Ivan Raček , Ivo Celar

20:00
    Prvá tretina skončila.

V prvej polovici prvej tretiny sme sledovali priemerný hokej. S vylúčeniami prišli aj zaujímavé situácie na oboch stranách a taktiež góly. Bohužiaľ sme boli aj svedkami zranenia brankára Volentiera.

20:01
    Začala druhá tretina.

21:05
    Raček v dobrej pozícií triafa iba hosťujúceho obrancu

22:30
    Individuálne sa snažil presadiť Roman Hús avšak jeho prienik po krídle úspešný nebol.

23:15
    Niekoľko úspešných zákrokov si už pripísal aj domáci náhradný brankár Belák.

24:40
    Slávikovu prihrávku pred prázdnu bránu na Koledu zastavil v poslednej chvíli Celar.

25:30
    Vo veľkej šanci sa ocitla druhá formácia Považskej Bystrice no Bustin s Palákom nedokázali prekonať zatiaľ výborne chytajúceho Beláka.

28:10
    Prievidza sa na dlhší čas usadila v útočnom pásme no k žiadnej nebezpečnejšej strele sa nedostala.

29:30
    Raček prihrával na hranicu bránkoviska Viedenskému ten však Kompasa zblízka neprestrelil.

31:45
    Aktívnejší sú momentálne domáci hokejisti ale hrozia aj bystrický hokejisti. .

33:46
    Prievidza dala gól! Formácia okolo Viedenského si vypracovala obrovský tlak v útočnom pásme. Raček v prvej veľkej šanci neuspel, MATÚŠ VIEDENSKÝ však bol po Račekovej prihrávke úspešný.
    Asistencie: Ivan Raček, Branislav Jánoš

34:16
    Domáci si navyše zahrajú presilovku na trestnú lavicu odchádza Juraj Šuda za držanie!

35:15
    Počet hráčov na ľadovej ploche sa vyrovná. Jánoš inkasuje 2 minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

36:16
    Hostia v plnom počte.

37:15

38:31
    Rosenberg nahrával cez os ihriska vo vlastnom obrannom pásme, našiel však len číhajúceho útočníka Prievidze, ktorý už bol sám pred Kompasom jeho strela však skončila nad bránou.

39:36
    Vylúčením hráčom je Jozef Kentoš. Odsedí si 2 minúty za napadnutie.

40:00
    Druhá tretina skončila.

V úvode druhej tretiny sa zapotil aj striedajúci brankár domácich Belák. Neskôr už aktivitu prevzali hokejisti Prievidze a boli aktívnejším tímom po celý zvyšok druhej časti hry. Odmenou za ich aktivitu im bol gól Matúša Viedenského. Na začiatku tretej tretiny sa však budú musieť brániť ešte viac ako jeden a pol minúty pri vylúčení Kentoša.
    Tretia tretina začína približne o 19:01.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:50
    Bystrica sa zatiaľ nedokáže usadiť v útočnom pásme.

41:46

43:20
    Považská Bystrica sa aj po presilovej hre snaží tlačiť dopredu.

43:39
    Hostia si vybojovali ďalšiu presilovku na trestnú lavicu odchádza na 2 minúty Popela za nedovolené bránenie.

45:10
    Habšuda strieľal od modrej puk bol tečovaný avšak mimo brány.

45:39

46:14
    Domáci sa dostali do prečíslenia 3 na 2 ale Daniška si nedokázal spracovať prihrávku tak aby mohol ohroziť Kompasa.

46:32
    2 minúty, Prášek, držanie

46:54
    Roman Hús bol zasiahnutý hokejkou do tváre a Prievidza si zahrá presilovú hru 5 na 3. Vylúčeným hráčom je Balušík

47:40
    Hráči Považskej Bystrice zatiaľ blokujú všetky strely súperových hráčov.

48:54

49:38
    Po odraze od mantinelu sa dostal k voľnému puku v blízkosti bránkoviska Patrik Rosenberg ale Belák bol pri tyčke pripravený.

50:59
    Prievidza strieľa gól, ktorý však rozhodca neuznáva pre údajnú hru vysokou hokejkou.

52:10
    Koleda nabil Slávikovi medzi kruhy jeho strela však bola zblokovaná.

54:02
    Dnes veľmi aktívny Raček sa dostal do ďalšej veľkej šance no tentokrát neuspel ani on ani dorážajúci Videnský.

54:16
    Výlučený hráč Považskej Bystrice Lukáš Balušík, 2 minúty za vrazenie na mantinel.

55:35
    Šuda vyhadzoval puk iba do chrbta Petra Bustina a Kompas sa musel mať na pozore.

56:16

57:10
    Vyzerá to tak, že oba tímy už zápas len dohrajú. Nádejný Koledov prienik bol zakončený strelou, ktorú zneškodnil Belák.

58:00
    Plynú posledné dve minúty dnešného stretnutia.

Dnešné stretnutie sleduje 398 divákov.

59:08
    Oddychový čas hostí.

59:08
    Vhadzuje sa pred brankárom Belákom.

59:25
    Prázdnu bránu zo stredného pásma netrafil Viedenský. Nasledovalo postavenie mimo hry Považskej Bystrice.

60:00

Domáci hokejisti víťazia 3:1 a tri body teda ostávajú v Prievidzi. Celkovo ich už hokejisti z tohto baníckeho mesta majú na konte 14 zatiaľ čo ich dnešný súper naďalej ostáva na 9 bodoch. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (19:38:34)

Róbert Michalec

Branky a nahrávky: 12. Urgas (Mendel), 20. Kolník (Raček, Celar), 34. Viedenský (Raček, Jánoš) – 14. Palák (Tvrdoň, Bustin)

Koleda, Slávik, Valach – Palák Bustin Tvrdoň – Ligas Vokulič Kudlej – Rosenberg Ftorek Kršjak

Rozhodčí: Vojtek – Vido, Číž