Vsetín – Havířov 4:6 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 1:2 (0:2 po s.n.) | Chomutov – Letňany 6:1 (kon.)
Č. Budějovice – Písek 1:2 (0:1 po s.n.) | Zlín – Olomouc 1:0 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 0:1 (kon.)
K. Vary – Kladno 1:3 (kon.) | HC Plzeň – Ústí n/L 14:3 (kon.) | Poruba 2011 – Kometa Brno 1:9 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Slavia – Liberec 5:3 (kon.) | Třinec – Vítkovice 3:2 (po pr.)
po s.n. (0:2)
Královští lvi Hradec Králové
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 19.10.2013, 12:00Extraliga staršího dorostu

52:39
    Jakmile byly oba týmy kompletní, Ladislav Pospíchal svou střelou od modré trefil tyč. V tom okamžiku však už rozhodčí pískali hru Jihlavy v šesti. Trest odsedí Jakub Hoskovec.

50:38
    Po vzájemné potyčce jsou ale vyloučeni Hronek s Půžou za hrubost. Zase se bude hrát čtyři na čtyři.

45:12
    Emil Veselý (HKR) se sice obětavě vrhnul proti kotouči, ale sestřelil jihlavského hokejistu a i domácí jdou do čtyř. Menší trest za podražení.

44:14
    Ale nevydrželo to dlouho. Jiří Bambula (JIH) nestihl dojet puk, hostům byl odpískán icing a Bambulovi ještě hra vysokou holí. Přesilovka pro Hradec.

40:55
    Po vzájemném souboji je vyloučen jeden hráč z každého týmu. Za katr odcházejí Filip Hronek s Danielem Kolouchem, jde se hrát čtyři na čtyři.

18:27
    Domácí ovšem ještě v první třetině zkusí najít odpověď. Ladislav Pospíchal (JIH) – 2 minuty za držení protihráče.

07:22
    Václav Půža (JIH) – 2 minuty za napadení. Hradec jde hrát pět na tři!

06:37
    Pohyblivý Filip Hronek ovšem přejel do útoku, kde na sebe zároveň natáhl nedovolený zákrok soupeře. Rostislav Klofáč (JIH) – 2 minuty za podražení.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 21. Hofman (Luštinec) – 11. Bambula (Balaštík, Ondráček), rozh. náj. Kolouch

Královští lvi Hradec Králové: Petric (Černý) – Havránek, Bažant, J. Vacek, Čech, Faltýnek, Luštinec, Veselý – Exner, Šeda, Zahradník, Hofman, Hronek, Gančarčík "C", Chalupa, Voříšek, Drobný, Malinský, Miškář, Malík, Drašnar. Trenér: Miroslav Vybíral.
    HC Dukla Jihlava: D. Vacek (Brož) – Půža, Port, Pospíchal, Kochánek, Mandát, Klofáč, Dörrer – Nováček, Vala, Kolouch, Balaštík "C", Ondráček, Bambula, Hubert, Peschout, Hoskovec. Trenér: Petr Svoboda.

Rozhodčí: Coubal – Cafourek, Kettner.