Kanada – Rakousko 2:2 (kon.) | Mexiko – Nigérie 1:6 (kon.) | Írán – Argentina 1:1 (kon.)
Irák – Švédsko 1:4 (kon.)
Mexiko
1:6 (1:2)
Nigérie
Sobota 19.10.2013, 15:00 • Sheikh Khalifa International Stadium (Al-'Ayn (Al Ain) • Mistrovství světa U17

Po vyrovnané první půli rozhodl druhý poločas, ve kterém vstřelila Nigérie čtyři branky. Hrdinou utkání byl Iheanacho, který sám vstřelil čtyři góly. Nigérie byla celkově lepší a zaslouženě vítězí. Je ale pravdou, že je výsledek pro Mexiko možná až příliš krutý. (16:53:12)

90
    Nastavují se dvě minuty.

89
    Roh pro Mexiko.

88
    Mexičané dnes zklamali, v posledních minutách se vyloženě trápí.

86
    Jsme jako na střelnici, Gudino musel čelit další ráně soupeře. Tentokrát jde ale míč mimo.

84
    Nigerijský Okon svou tvrdou ranou těsně míjí pravý horní roh branky.

83
    Nigérie střídá. Ze hřiště odchází hrdina utkání Iheanacho, který je velmi šťastný. Nahrazuje ho Makanjuola.

82
    Mladí Mexičané budou rozehrávat u autové čáry na útočné půli.

80
    Čeká nás posledních deset minut, Mexičané se nyní pokouší alespoň o vylepšení skóre do skupiny.

77
    Godwin nahrazuje Yahayu v dresu Nigérie.

76
    Akce Mexika končí na připravené obraně soupeře.

75
    Ve velké pohodě teď i pod tlakem rozehrál Alampasu.

75
    Zápas se již jen dohrává, alespoň co se tedy týká poměru zisku bodů.

73
    Obrovská šance Nigérie, Success ale míjí bližší pravou tyč o pár centimetrů.

72
    Granados nahrazuje Jaimese.

71
    Nigérie právě vstřelila branku!
    A debakl Mexika nebere konce. KELECHI IHEANACHO překonává Gudina tvrdou přízemní ranou!

70
    Útok Idowa končí na připraveném Teranovi.

69
    Mexičané to zkusili po levém křídle, jejich kombinace se ale musela vrátit mezi obranné řady.

Jiří Liebreich

Branky: 41. Jaimes – 33. Iheanacho, 40. Iheanacho, 49. Iheanachi, 53. Nwakali, 61. Success, 71. Iheanacho

Karty:   48. Ochoa (MEX)

Mexiko: Gudino – Calderon, Teran, Rodriguez, Wbias – Tovar, Almanza, Rivas – Jaimes, Diaz, Ochoa.
    Náhradníci: Aguirre, Gonzalez, Govea, Granados, Hernandez E., Hernandez L., Resendez, Robles, Torres, Zuniga.

Nigérie: Alampasu – Muhammed, Nwakali, Bello, Okon – Alfa, Idowu, Yahaya – Ezeh, Success, Iheanacho.
    Náhradníci: Abubakar A., Abubakar, Awoniyi, Godwin, Japhet, Makanjuola, Nya, Obasi, Salihu, Uzoho.

Rozhodčí: Moen – Haglund, Andas