Kanada – Rakousko 2:2 (kon.) | Mexiko – Nigérie 1:6 (kon.) | Írán – Argentina 1:1 (kon.)
Irák – Švédsko 1:4 (kon.)
Mexiko
1:6 (1:2)
Nigérie
Sobota 19.10.2013, 15:00 • Sheikh Khalifa International Stadium (Al-'Ayn (Al Ain) • Mistrovství světa U17

71
    Nigérie právě vstřelila branku!
    A debakl Mexika nebere konce. KELECHI IHEANACHO překonává Gudina tvrdou přízemní ranou!

61
    A jízda Nigérie pokračuje. Ezeh našel dobrou přihrávkou volného ISAACE SUCCESSEHO, který v klidu překonal nešťastného Gudina.

53
    Nigerijci ve druhém poločase zatím drtí svého soupeře a navyšují vedení už na tříbrankové! Tentokrát se za záda Gudina trefil stoper Nigérie CHIDIEBERE NWAKALI!

49
    Úvod druhé půle jako z říše snů! Alespoň tedy těch nigerijských, obzvláště pak KELECHIHO IHEANACHI, který kompletuje hattrick, když přesným zakončením k tyči překonává Gudina!

41
    Mexiko právě vstřelilo branku!
    To je tedy ale rychlá odpověď. Mexičané snižují na 1:2. Spoustu času i volného prostoru dostal ve vápně ULISES IGNACIO JAIMES, který se trefil přízemní střelou k levé tyči.

40
    Další emotivní gólová oslava Afričanů, Nigérie navyšuje vedení už na 2:0! Hosté ubránili roh soupeře a spěchali do rychlého brejku. Ten zakončil opět KELECHI IHEANACHO, který prostřelil ze středu vápna vše, co mu stálo v cestě.

33
    Mladí Nigerijci hodně emotivně slaví vedení! Gudino ještě dokázal vychytat Successe, ten ale dokázal nahrát KELECHI IHEANACHOVI, který zakončoval do prázdné branky!

Jiří Liebreich

Branky: 41. Jaimes – 33. Iheanacho, 40. Iheanacho, 49. Iheanachi, 53. Nwakali, 61. Success, 71. Iheanacho

Karty:   48. Ochoa (MEX)

Mexiko: Gudino – Calderon, Teran, Rodriguez, Wbias – Tovar, Almanza, Rivas – Jaimes, Diaz, Ochoa.
    Náhradníci: Aguirre, Gonzalez, Govea, Granados, Hernandez E., Hernandez L., Resendez, Robles, Torres, Zuniga.

Nigérie: Alampasu – Muhammed, Nwakali, Bello, Okon – Alfa, Idowu, Yahaya – Ezeh, Success, Iheanacho.
    Náhradníci: Abubakar A., Abubakar, Awoniyi, Godwin, Japhet, Makanjuola, Nya, Obasi, Salihu, Uzoho.

Rozhodčí: Moen – Haglund, Andas