Standard – Charleroi 2:2 (kon.) | Kortrijk – Club Bruggy 4:1 (kon.)
Standard Lutych
2:2 (0:1)
Sporting Charleroi
Neděle 20.10.2013, 14:30Belgická Jupiler Pro League

Zápas právě skončil a oba týmy si odnesou po 1 bodu. Domácí do druhé půli vlétli ve velkém stylu a v 66. minutě se hlavou z rohu prosadil kapitán Van Damme. Přišla řada střídání a po této rozkouskované části hře přišla druhá trefa hostů, v 81. minutě se prosadil Dewaest. Sporting po tom bránil co to šlo, ale výhru neudržel, v 90. minutě se trefil Batshuayi. Zápas tedy skončil v celku zaslouženou remízou 2:2, což může Charleroi na jednu stranu mrzet, že vedení neudrželi, ale vést si z Lutychu bod je velmi cenné. Domácí můžou být za remízou nakonec také rádi. Dnes je to ode mě vše, užijte si zbytek neděle a někdy zase na shledanou. (16:30:28)

90
    Standard právě vstřelil branku!
    Stam nacentroval balon z pravé strany, pro balon si došel MICHY BATSHUAYI TUNGA a hlavou ho poslal Mandandovi do protipohybu.

88
    Za zdržování obdržel žlutou kartu hostující brankář Mandanda,

87
    Poslední střídání i u Charleroiských, ze hřiště pomalu odchází Kaya a na poslední minuty přichází Marcq.

86
    Také Bulot obdržel žlutou kartu.

83
    David Pollet obdržel žlutou kartu.

82
    Po inkasované brance přichází změna v sestavě Standardu, hřiště opustil Mujangi Bia a přišel Mpoku.

81
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    Trestný kop Sportingu, ze kterého přišla střela na bránu a odražený míč se dostal k SEBASTIENU DEWAESTU, jenž Kawashima prostřelil.

79
    Van Dammeovi se střela nepovedla a bránu netrefil.

78
    Ederson fauluje a rozhodnutí sudího, dát mu žlutou kartu, se mu nelíbí.

77
    Centr byl příliš krátký, proto se k Mandandovi míč nedostal a obrana Sportingu neměla moc problémů s tím ho odhlavičkovat do bezpečné vzdálenosti od jejich branky.

76
    Faul Charleroie a trestný kop pro domácí.

75
    Hra, po této rozkouskované části, se uklidnila a zpomalila.

70
    Druhé střídání hostů, ze hřiště odchází nedávno žlutě potrestaný Kebano a na jeho místo přichází Houdret.

68
    Spor mezi Kebanem a Vainquerem vyřešil hlavní rozhodčí žlutou kartou na obě strany.

65
    Podobný gól jako dala Charleroi dávají i domácí hráči Standardu, Dobře rozehraný roh, vysoký centr do vápna, pro který si došel JELLE VAN DAMME, a poslal míč do sítě.

64
    Domácí střídají, hřiště opouštějí Carcela a Ozturk, které nahrazují De Sart respektive Bulot.

60
    Je za námi hodina hry a domácí stále svůj tlak stupňují, ale gól ještě nedali, a tak vedou stále hosté 1:0.