Slovensko – Honduras 2:2 (kon.) | Uruguay – Pobř. slonoviny 1:1 (kon.) | SAE – Brazílie 1:6 (kon.)
Itálie – Nový Zéland 1:0 (kon.)
Uruguay
1:1 (0:1)
Pobřeží slonoviny
Neděle 20.10.2013, 15:00 • Emirates Stadium, Ras Al-Khaimah • Mistrovství světa U17

Fotbalisté Pobřeží Slonoviny vedli po čtvrthodině hry a dlouho drželi nadějný náskok, soupeře v samém závěru do ničeho nepouštěli. Jenže ve čtvrté nastavené minutě nedokázali odkopnout míč do bezpečí a musí tak být spokojeni s bodem. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (17:01:04)

90+5
    Pobřeži ještě reaguje střídáním, ze hřiště odešel Maiga a přišel na něj Kouadio.

90+4
    Uruguay právě vstřelila branku!
    Po sérii odražených balónů se k míči dostal FRANCO ACOSTA a po velkém důrazu dotlačil míč do sítě – tak to je závěr!

90+4
    Obrovský tlak Uruguaye v samém závěru, brankář Diabagate si připsal dva velmi dobré zákroky.

90+2
    Ještě to je jedna zoufalá střela Uruguaye, který míří vysoko nad soupeřovu svatyni.

90+1
    Africký výběr měl k dispozici přímý volný kop a snaží se v závěru celou situaci kontrolovat.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

89
    Jihoamerický celek si nedokáže vytvořit žádný stálý tlak a utkání se blíží ke svému konci.

87
    Uruquay obléhá pokutové území soupeře, jenže se nemůže k žádné výrazné šanci dostat. Pobřeží má k dispozici ještě všechny tři střídání.

86
    Ve skluzu nyní vypálil Latorre, míč byl tečovaný jedním z obránců a skončil jen mimo. Následný rohový kop Jihoameričanům zase nevyšel podle představ.

85
    Oproti prvnímu poločasu nevidíme tak útočný fotbal. Přece jenom se s přibývajícím čase Sloni soustředí hlavně na obranu, kdežto Uruguayi jako by chyběla šťáva.

84
    Bedia toho na levé straně nic moc nezmohl, neodcentroval, alespoň však podržel balón. Cenné minutky Uruguayi ubíhají.

83
    Kouame Noel se ocitl v dobré možnosti u vápna, a tak vystřelil. Vší silou však trefil jen obránce před sebou.

82
    Pobřeží slonoviny se dopuští nedovolených přestupků, sopeř tak má k dispozici několik standardek. Ty však zatím Afričané brání skvěle.

80
    Latorre obloučkem předal míč na Pizzichilla, ten vystřelil z voleje, jenže pouze do míst, kde stál jistý brankář Diabagate.

79
    Faber zahrál standardku na D'Albenaza, který se snažil míč vrátit do malého vápna. Tam z toho byla trochu menší bramboračka – gólman Diabagate si sbíhal pro míč, jenže ten mu ukopl Kessie, zamířil přitom jen těsně vedle vlastní tyčky.

77
    Keitovi nyní střelba příliš nevyšla. Jeho technický oblouček skončil jen u rukavic gólmana Cardoza.