Buffalo – Colorado 2:4 (kon.) | Montreal – Nashville 1:2 (kon.) | Tampa – Boston 0:5 (kon.)
Florida – Minnesota 2:1 (2:0 po s.n.) | New Jersey – NY Rangers 4:0 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:4 (kon.)
Washington – Columbus 4:1 (kon.) | Chicago – Toronto 3:1 (kon.) | Arizona – Detroit 5:2 (kon.)
San Jose – Calgary 6:3 (kon.) | Los Angeles – Dallas 5:2 (kon.)
Montreal Canadiens
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Nashville Predators
Neděle 20.10.2013, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

58:33
    Nashville právě vstřelil branku!
    SETH JONES se dostal k odraženému puku, prodral se skrz dva obránce a přesně trefil mezeru mezi Pricovy nohy. Asistence: Colin Wilson, David Legwand.

55:17
    Hendricks vyhodil puk mimo hrací plochu a je vyloučen za zdržování hry.

50:50
    Weber je vyloučen na dvě minuty za hrubost

41:35
    Eller než se dostal ke střele, tak byl faulován. Legwand dostává dvě minuty za krosček.

41:35
    Branka nebyla uznána.

41:35
    Lars Eller v pádu trefil odražený puk, který zapadl přesně mezi ruku a tělo padajícího Rinneho. Sudí nejdříve branku uznali, poté se šli ujistit k video rozhodčímu.

34:12
    Bourque v souboji podrazil Stalberga a odchází si na dvě minuty odpočinout.

27:02
    Montreal právě vstřelil branku!
    Rinne neměl puk pod kontrolou, čehož využil BRENDAN GALLAGHER, který svým důrazem před brankou dostal puk za čáru. Asistence: Lars Eller, Michael Bournival.

22:59
    Tinordi po buly podrazil Stalberga a za tento zákrok odchází na trestnou lavici.

18:38
    Subban se dal na útěk, ale Nystrom ho zahákoval a je za tento faul potrestán. Odpočinout si jde i Subban, který oplácel a dostává dvě minuty za hrubost.

18:12
    Gaustad je dalším hráčem, který oslabuje svůj tým, tentokrát za nedovolené bránění.

15:23
    Než Canadiens stačil něco vymyslet, tak Bourque dostává dvě minuty za hákování.

14:15
    Bartley najel do domácího brankáře a dostává dvě minuty za hrubost. Montreal má možnost vyrovnat.

12:32
    Hráči Nashvillu bleskově využívají přesilovou hru, když SHEA WEBER trefil hokejku domácího Gorgese, od které se puk odrazil do branky. Asistence: David Legwand, Filip Forsberg.

11:50
    Hosté rychlé založili útočnou akci, kterou nešťastně zastavil White, jenž vyhodil puk mimo hřiště a je potrestán. To znamená, že Nashville bude hrát přesilovku 5na3.

10:28
    Subban podrazil protihráče a oslabuje svůj tým. Predátoři mají druhou přesilovku v utkání.

1:03
    Domácí hned v úvodu budou hrát oslabení, když Diaz dostal dvě minuty za zdržování hry.

Jiří Kosejk

Branky a nahrávky: 28. Gallagher (Eller, Bournival) – 13. Weber (Legwand, Forsberg), 59. Jones (Legwand, Wilson)

Montreal Canadiens: Price (Budaj) – Markov, Subban, Gorges, Diaz, Bouillon, Tinordi – Galchenyuk, Eller, Gallagher – Bourque, Plekanec, Gionta – Prust, Desharnais, Briere – Moen, Bournival, White.
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Jones, Weber, Ekholm, Klein, Bartley, Ellis – Wilson, Fisher, Hornqvist – Smith, Cullen, Bourque – Stalberg, Legwand, Forsberg – Nystrom, Gaustad, Hendricks.

Rozhodčí: Martell, Rooney – Cornier, McElman