Boston – New Jersey 3:4 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Detroit – NY Rangers 2:3 (po pr.)
Tampa – Buffalo 3:2 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 2:5 (kon.) | Dallas – Winnipeg 1:2 (0:1 po s.n.)
Montreal – San Jose 0:2 (kon.) | Chicago – Minnesota 3:5 (kon.) | Nashville – St. Louis 1:6 (kon.)
Calgary – Washington 5:2 (kon.) | Ottawa – San Jose 2:5 (kon.) | Florida – Tampa 3:4 (1:2 po s.n.)
Columbus – Anaheim 3:4 (kon.)
Nashville Predators
1:6 (0:1, 0:2, 1:3)
St. Louis Blues
Neděle 27.10.2013, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše. U dalšího onlajnu nashledanou. (03:54:39)

Jaroslav Halák (STL) 22 zákroků, 1 obdržený gól

Dnešní utkání mezi Nashvillem Predators a St. Louis Blues je již minulostí. Hosté dnes ukázali sílu a přesvědčivě zvítězili na ledě v Bridgestone Areně 6:1. Jediný čestný úspěch domácích zaznemenal Spaling v 41. minutě. Hosté poté přidali další tři branky a bylo rozhodnuto.

60:00

59:14
    Predátoři chtějí dát fanouškům alespoň druhou branku, ale to se jim nedaří.

59:00
    Je před námi poslední minuta třetí třetiny.

57:48
    Hosté tlačili Nashville v pásmu a nakonec Ellis vystartoval na Sobotku, který hlídkoval před brankou. K šarvátce nedošlo, zůstalo jen u postrkování. Oba hráči si odsedí 2 minuty za hrubost.

56:34
    Hornqvist si něco vyříkává s Jackmanem.

56:14
    Nahození Poláka ukryl Hellberg ve výstroji.

55:41
    Hendricks vyzkoušel Haláka, který ovšem chytá.

55:23
    Ofsajd zastavil útok Blues.

55:07
    Domácí jsou s kotoučem za vlastní brankou. Vypadá to, že už rezignovali v dnešním zápase.

54:08
    Vhazovat se bude po levici Hellberga.

52:58
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Tak to zavání exhibicí. Backes vracel puk na modrou, kde se do něj opřel ALEX PIETRANGELO a kotouč skončil za zády bezmocného Hellberga. Asistence: David Backes, Jay Bouwmeester

52:30
    Kapitán domácích, Weber, je vyloučen na dvě minuty a oslabuje tak svůj tým.

52:01
    Fisher se dostával do pěkné šance, ale střela mu nesedla.

51:09
    Vhazuje se po pravici Haláka.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 41. Spaling (Ekholm) – 6. Steen (Shattenkirk, Schwartz), 28. Oshie (Pietrangelo), 32. Schwartz (Sobotka, Tarasenko), 45. Steen (Oshie, Backes), 48. Roy (Tarasenko, Bouwmeester), 53. Pietrangelo (Backes, Bouwmeester)

Nashville Predators: Hutton (Hellberg) – Wilson, Fisher, Hornqvist, Jones, Weber – Bourgue, Cullen, Smith, Ekholm, Klein – Spaling, Legwand, Forsberg, Bartley, Ellis – Nystrom, Gauszad, Hendricks.
    St. Louis Blues: Halák (Elliot) – Steen, Backes, Oshie, Bouwmeester, Poietrangelo – Paajarvi, Sobotka, Tarasenko, Jackman, Shattenkirk – Schwartz, Berglund, Stewart, Leopold, Polák – Morrow, Roy, Reaves

Rozhodčí: Dwyer, O´Halloran – Kovachik, Henderson

Diváci: 16 681