Boston – New Jersey 3:4 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Detroit – NY Rangers 2:3 (po pr.)
Tampa – Buffalo 3:2 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 2:5 (kon.) | Dallas – Winnipeg 1:2 (0:1 po s.n.)
Montreal – San Jose 0:2 (kon.) | Chicago – Minnesota 3:5 (kon.) | Nashville – St. Louis 1:6 (kon.)
Calgary – Washington 5:2 (kon.) | Ottawa – San Jose 2:5 (kon.) | Florida – Tampa 3:4 (1:2 po s.n.)
Columbus – Anaheim 3:4 (kon.)
Nashville Predators
1:6 (0:1, 0:2, 1:3)
St. Louis Blues
Neděle 27.10.2013, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše. U dalšího onlajnu nashledanou. (03:54:39)

Jaroslav Halák (STL) 22 zákroků, 1 obdržený gól

Dnešní utkání mezi Nashvillem Predators a St. Louis Blues je již minulostí. Hosté dnes ukázali sílu a přesvědčivě zvítězili na ledě v Bridgestone Areně 6:1. Jediný čestný úspěch domácích zaznemenal Spaling v 41. minutě. Hosté poté přidali další tři branky a bylo rozhodnuto.

60:00

59:14
    Predátoři chtějí dát fanouškům alespoň druhou branku, ale to se jim nedaří.

59:00
    Je před námi poslední minuta třetí třetiny.

57:48
    Hosté tlačili Nashville v pásmu a nakonec Ellis vystartoval na Sobotku, který hlídkoval před brankou. K šarvátce nedošlo, zůstalo jen u postrkování. Oba hráči si odsedí 2 minuty za hrubost.

56:34
    Hornqvist si něco vyříkává s Jackmanem.

56:14
    Nahození Poláka ukryl Hellberg ve výstroji.

55:41
    Hendricks vyzkoušel Haláka, který ovšem chytá.

55:23
    Ofsajd zastavil útok Blues.

55:07
    Domácí jsou s kotoučem za vlastní brankou. Vypadá to, že už rezignovali v dnešním zápase.

54:08
    Vhazovat se bude po levici Hellberga.

52:58
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Tak to zavání exhibicí. Backes vracel puk na modrou, kde se do něj opřel ALEX PIETRANGELO a kotouč skončil za zády bezmocného Hellberga. Asistence: David Backes, Jay Bouwmeester

52:30
    Kapitán domácích, Weber, je vyloučen na dvě minuty a oslabuje tak svůj tým.

52:01
    Fisher se dostával do pěkné šance, ale střela mu nesedla.

51:09
    Vhazuje se po pravici Haláka.

49:54
    Predátoři jsou zaskočeni a na jejich hře je to vidět.

48:21
    Hosté jsou opět nastěhováni před Hellbergem.

47:48
    Troufám si tvrdit, že je rozhodnuto. Hosté se dostali do útoku. DERECK ROY vzal zodpovědnost na sebe a střelou do pravého horního rohu zvyšuje na rozdíl čtyř branek. Asistence: Vladimir Tarasenko, Jay Bouwmeester.

47:31
    Ellis musí opět zakládat útok z vlastního obranného pásma.

46:35
    Domácí se dostali do pásma, ale do větší šance se nedostali.

45:24
    Hosté ožili a Hutton má více práce, než jeho kolega.

44:29
    Na druhé straně se musel vyznamenat brankář Halák.

44:37
    Blues odskakují opět na rozdíl tří branek. ALEXANDER STEEN zpoza branky nahodil před branku, kde si ho do sítě srazil Hutton. Asistence: T.J. Oshie, David Backes.

42:48
    Domácí se pokouší se stavem ještě něco udělat.

40:52
    Nashville právě vstřelil branku!
    Chyba jednoho z obránců Blues na modré čáře. NICK SPALING si vzal puk a nedal v ůniku Halákovi šanci. Asistence: Mattias Ekholm.

40:29
    Blues zastavila píšťalka rozhodčího – ofsajd.

40:01

OMLOUVÁME SE ZA TECHNICKÉ PROBLÉMY.

40:00

31:36
    Třetí branku hostí přidává JADEN SCHWARTZ. Asistence: Vladimír Sobotka, Vladimír Tarasenko.

27:34
    Druhou branku Blues vstřelil T.J. OSHIE. Asistence: Alex Pietrangelo

20:01

Skončila nám první třetina utkání mezi domácími Nashville Predators a hostujícím St. Louis Blues. Hosté jsou mírně aktivnější a zaslouženě vedou po první třetině 1:0, když o jediný gól se zasloužil Alexander Steen, který využil přesilovou hru.

20:00

19:08
    Hutton podržel puk ve výstroji po pokusu Roye.

19:00
    Je před námi poslední minuta prvního dějství.

18:34
    Vhazovat se bude po levici Huttona.

18:22
    Hosté rozjíždějí další útok.

16:59
    Neuspěl ani Smith. Jeho pokus šel nad branku.

15:49
    Gólman Hutton nemusel vyrážet Pietrangelovu střelu, která šla mimo tři tyče.

14:45
    Predátoři pokračují ovšem jakoby měli stále přesilovou hru.

14:04
    Hosté přežili svoje první oslabení. Hraje se v pěti na obou stranách.

13:31
    Domácím se přeci podařilo proniknout do útočného pásma, ale Blues se dobře brání.

12:35
    Nashville se nemůže dostat do pásma, natož se v něm usadit.

12:04
    Za hákování si jde odpočinout Oshie. Šance domácích k vyrovnání.

11:49
    Weber nastřelil tyč Halákovy branky

11:27
    Jackman si společně s Hendricksem vyměnili názory skrze pěsti. Oba dostávají pět minut.

11:08
    Reaves se dostával do zakončení sám před Huttonem, ale neuspěl.

10:03
    Paajarvi dostal u mantinelu nepříjemný hit od Bartleye.

09:01
    Tentokrát se již gólman Blues musel natahovat po střelách domácích, kteří svého soupeře zatlačili v pásmu.

08:22
    Smith číhal před brankou, ale nahrávku nezpracoval a Halák tak neměl žádnou práci.

07:56
    Hra je teď velmi neurovnaná. Plno nepřesností na obou stranách.

06:47
    Domácí chtějí rychle odpovědět, ale obrana Blues je pozorná.

05:27
    Domácí využívají početní výhodu.Schwartz vyhrál buly, puk se dostal k ALEXANDRU STEENOVI, který propálil od modré vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Kevin Shattenkirk, Jaden Schwartz

05:20
    Je tu první vyloučení. Za podražení si jde odpočinout domácí Colin Wilson.

04:25
    Veliká šance Blues! Za brankou byl sražen Oshie, ovšem puk se dostal před branku ke Backesovi, který puk netrefil a ten se dostal až k volnému Bouweesterovi, který netrefil prázdnou branku.

03:39
    Domácí výborně napadají. Wilson měl veliké problémy s rozehrávkou.

02:25
    Domácí jsou v útočném pásmu, kde kombinují, ale ke střele se nemohou stále dostat.

01:32
    Hosté se dostávali do zakončení, ale Halák nakonec nemusel zasahovat.

00:54
    Z levého křídla si najel Tarasenko, který vypálil jen do připraveného Huttona.

00:13
    Hutton si musel připsat první zákrok utkání.

00:01

Za pár okamžiků bude vhozeno úvodní buly dnešního utkání.

Nashville Predators: Hutton (Hellberg) – Wilson, Fisher, Hornqvist, Jones, Weber – Bourgue, Cullen, Smith, Ekholm, Klein – Spaling, Legwand, Forsberg, Bartley, Ellis – Nystrom, Gauszad, Hendricks.

St. Louis Blues: Halák (Elliot) – Steen, Backes, Oshie, Bouwmeester, Poietrangelo – Paajarvi, Sobotka, Tarasenko, Jackman, Shattenkirk – Schwartz, Berglund, Stewart, Leopold, Polák – Morrow, Roy, Reaves.

Češi a Slovácí v akci

V domácím týmu nenastupuje žádný "našinec", naopak u hostů budeme sledovat umění Romana Poláka, který nasbíral jeden bod za vstřelenou branku, společně se slovenským brankářem Jaroslavem Halákem, který zatím odchytal šest utkání, ve kterých obdržel třináct branek.

Vzájemné zápasy – sezóna 2012/2013

Blues – Nashville 1:0
    Nashville – Blues 6:1
    Nashville – Blues 0:3
    Blues – Nashville 4:3 SO

Hosté jsou v lepší situaci, než-li domácí, ačkoliv se momentálně nacházejí o dvě příčky níže, než domácí. Hosté mají o čtyři utkání méně, než jejich dnešní soupeř. Blues vybojovalo ze sedmi zápasů pět výher, jednu prohru po prodloužení a na kontě mají jen jednu čistou prohru. Hosté si tak do tabulky připsali jedenáct bodů. Největší opory týmu dnes jistě budou Alexander Steen společně s Davidem Backesem.

Alex Pietrangelo – 6 (0+6)

Domácí tým předvádí proměnlivé výsledky. Jednou vyhraje, podruhé prohraje. Predátoři se zatím nachází na osmém místě konference se ziskem třinácti bodů za šest vítězství, jednu prohru v prodloužení a za čtyři prohry. Domácí se dnes jistě budou spoléhat na Davida Legwanda s Craigem Smithem, kteří vedou týmovou statistiku bodů. Barry Trotz může být naopak velmi spokojen, jelikož domácí nehlásí žádného hráče na marodce.

Patric Hornqvist – 6 (4+2)

Krásný pozdní večer. Vítám Vás u dnešního onlajn přenosu z Kanadsko – Americké NHL. Dnes se nám na domácím ledě představí tým Nashville Predators, který bude hostit St. Louis Blues. Zápas začne ve 2:00 SEČ.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 41. Spaling (Ekholm) – 6. Steen (Shattenkirk, Schwartz), 28. Oshie (Pietrangelo), 32. Schwartz (Sobotka, Tarasenko), 45. Steen (Oshie, Backes), 48. Roy (Tarasenko, Bouwmeester), 53. Pietrangelo (Backes, Bouwmeester)

Rozhodčí: Dwyer, O´Halloran – Kovachik, Henderson

Diváci: 16 681