Vsetín – Přerov 7:4 (kon.) | Orlová – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 3:6 (kon.)
Nový Jičín – Břeclav 3:2 (2:1 po s.n.) | Prostějov – Val. Meziříčí 5:3 (kon.) | Opava – Frýdek-M. 6:1 (kon.)
Kobra – Nymburk 0:2 (kon.) | Žďár n/S – Bílina 7:1 (kon.) | Sokolov – Milevsko 3:1 (kon.)
Klášterec nO – Pelhřimov 4:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Děčín 4:1 (kon.) | Klatovy – Kolín 2:4 (kon.)
Řisuty – Mor. Budějovice 5:8 (kon.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 7:1 (kon.)

59:17
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku! Definitivní tečku za vítězstvím hostů dělá střelou do prázdné domácí klece MARTIN VLČEK. Bez asistence.

52:21
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku! Tak to už je velká sprcha pro domácí tým. Žihadla se trefují v poslední části už počtvrté, tentokrát prostřelil domácího brankáře MARTIN VLČEK. Asistence Ondřej Pěška, Jan Trojan.

45:56
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku! Hosté otáčejí během necelých dvou minut třemi góly zápas ve svůj prospěch. V pokračující klasické přesilovce namířil přesně LUKÁŠ PATÁK. Asistence Lukáš Dostál, Ondřej Pěška.

45:11
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku! A je vyrovnáno! Hosté měli k dispozici další přesilovku o dva muže a i tentokrát trestali. JAN TROJAN propálil vše a puk zastavila až síť domácí brány. Asistence Petr Zahradník.

44:19
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku! Žihadla snižují a o náboj poslední třetiny je postaráno. ROMAN SECHOVEC využívá dvojnásobnou přesilovku a je to opět jen o jeden gól. Asistence Jan Trojan.

40:01

40:00

38:20
    Řisuty právě vstřelily branku!
    Řisuty si v závěru druhé části berou zpět dvoubrankové vedení. Čtvrtou branku domácích střílí TOMÁŠ LANDA. Asistence Tomáš Redlich.

34:36
    Vedení na starnu domácích po dvou minutách vrací, jak jinak, než v početní výhodě, FILIP BÍLEK. Asistence Jakub Kraus, Ondřej Krpata.

32:02
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku! A netrvalo to dlouho a hosté srovnávají. O vyrovnávající trefu se postaral LUKÁŠ PATÁK. Asistence Jiří Peroutka a Matějka.

31:15
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku! Žihadla se ale nevzdávají a ONDŘEJ PĚŠKA snižuje opět na rozdíl jedné branky. Asistence Jan Trojan a Vlček.

28:09
    Domácí tým využívá další přesilovku a ŠIMON NÁPRSTEK navyšuje vedení Řisut na 3:1. Asistence Michal Voráček.

20:01

20:00

18:31
    V přesilovké hře posílá JAKUB KRAUS domácí tým chvíli před první přestávkou opět do vedení. Asistence Filip Bílek, Jakub Sedláček.

05:09
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku! Hosté srovnávají krok, když se v přesilové hře trefuje MARTIN SOBOTKA. Asistence Jan Trojan.

02:17
    Domácí jdou chvíli po začátku zápasu do vedení. Autorem první branky dnešního utkání je JAN VYŠÍN. Asistence Ondřej Krpata.

Tomáš Flégl

Branky a nahrávky: 3. Vyšín (Krpata), 19. Kraus (Bílek, Sedláček), 29. Náprstek (Voráček), 35. Bílek (Kraus, Krpata), 39. Landa (Redlich) – 6. Sobotka (Trojan), 32. Pěška (Trojan, Vlček), 33. Paták (Peroutka, Matějka), 45. Sechovec (Trojan), 46. Trojan (Zahradník), 46. Paták (Dostál, Pěška), 53. Vlček (Pěška, Trojan), 60. Vlček