Vsetín – Přerov 7:4 (kon.) | Orlová – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 3:6 (kon.)
Nový Jičín – Břeclav 3:2 (2:1 po s.n.) | Prostějov – Val. Meziříčí 5:3 (kon.) | Opava – Frýdek-M. 6:1 (kon.)
Kobra – Nymburk 0:2 (kon.) | Žďár n/S – Bílina 7:1 (kon.) | Sokolov – Milevsko 3:1 (kon.)
Klášterec nO – Pelhřimov 4:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Děčín 4:1 (kon.) | Klatovy – Kolín 2:4 (kon.)
Řisuty – Mor. Budějovice 5:8 (kon.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 7:1 (kon.)

59:10
    Klášterec se i ve třech lidech braní velmi dobře.

59:00
    Poslední minuta do konce třetí třetiny.

58:23
    Vyloučen hráč domácích Diviš na dvě minuty za hrubost a ve stejném čase vyloučen hráč domácích Toman na dvě minuty za hákování.

58:23
    Ofsajd Pelhřimova.

57:45
    Štrach čeká za svou brankou až mu spoluhráči vystřídají.

57:00
    Hraje se za brankou hostí.

56:15
    Pelhřimov zvyšuje svou aktivitu ale bohužel pro ně už je nejspíš pozdě něco s výsledkem udělat.

55:00
    Klášterec se dostal jen k jediné střele v přesilové hře, která však nemohla ohrozit Čekala.

54:14
    Zakázané uvolnění Klášterce. Pelhřimov hraje v oslabení velmi dobře zatím.

53:32
    Votápek vyhazuje puk do bezpečí.

53:05
    Vyloučen hráč hostí Beneš za vysokou hůl.

52:43
    U puku je domácí tým a hraje se před brankou hostí.

51:51
    Pelhřimov je aktivní a tlačí se dopředu.

51:02
    Vyloučen hráč hostí Kasalý na dvě minuty za hákování.

50:34
    Pelhřimov začíná akci ve středním pásmu.

49:58
    Vyloučen hráč domácích Schönauer na dvě minuty za nedovolené bránění.

49:13
    Domácí hrají v plném počtu. Pelhřimovu se přesilová hra vůbec nepovedla a tým se nedostal do nějaké vyložené šance.

48:47
    Štrach opět uklidňuje domácí a vyhazuje puk.

Miroslav Bartoš

Branky a nahrávky: 3. Řepík (Suk, Freiberg), 5. Jáchym (Koblitz, Mašek), 25. Loučka (Bečvář, Řepík), 46. Peštuka (Paleček)

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Damašek (Tichý) – Loučka "C", Mašek, Koblitz, Opalek, Drobný, Štrach "A", Zicho, Řepík "A", Freiberg, Suk, Mála, Jáchym, Bečvář, Vrána, Peštuka, Paleček, Diviš, Toman, Schönauer
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Brabec), Mečiar, Pavlík, Adam, Beneš, Žuček, Kasalý, Tecl, Hadrava, Votápek, Vylíčil, Svoboda, Brychta, Kppic, Jelinek, Havel

Rozhodčí: M.Grech – L.Místecký, J.Votrubec