Boston – Dallas 2:3 (1:2 po s.n.) | Washington – NY Islanders 6:2 (kon.) | Columbus – Ottawa 1:4 (kon.)
Montreal – St. Louis 2:3 (0:1 po s.n.) | Florida – Edmonton 3:4 (po pr.) | Carolina – Philadelphia 2:1 (po pr.)
Minnesota – Calgary 5:1 (kon.) | Arizona – Vancouver 3:2 (2:1 po s.n.) | San Jose – Buffalo 4:5 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
Boston Bruins
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Dallas Stars
Středa 06.11.2013, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

Ode mne je to pro dnešek vše, dobrou noc. (04:00:52)

1. Jamie Benn (DAL) 1+0
    2. Tuukka Rask (BOS) 34 zák., 2 góly, 94,4 %
    3. Kari Lehtonen (DAL) 34 zák., 2 góly, 94,4 %

Československá stopa v utkání:
    David Krejčí (BOS) 0+1, 1 střela, čas na ledě 21:36
    Zdeno Chára (BOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 29:16.

Zápas je u konce. Hostům se dvě minuty před koncem podařilo utkání vyrovnat a nakonec v samostatných nájezdech dotáhnout do vítězného konce. Pro někoho možná překvapivého, favoritem dnes byli domácí Bruins.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Dallas Stars.
    Vítěznou branku vstřelil RICH PEVERLEY.

Peverley se rychle rozjel a překonal Raska! Hosté vítězí!

David Krejčí ve svém nájezdu minul branku.

Chiasson za hosty na Raska nevyzrál. Trefil jen jeho beton.

Pokus Erikssona končí v lapačce Lehtonena.

Tyler Sequin teď všem bučícím fanouškům ukázal zač je toho loket. Přesnou střelou švihem nedal Raskovi šanci! 1 – 1.

Iginla ztroskotal na lapačce hostujícího Lehtonena.

Benn si na Raska nepřišel.

Bergeron se štěstím překonal hostujícího brankáře mezi betony – 1:0.

Začnou domácí. První pojede Bergeron.

Samostatné nájezdy začínají.

Je tomu tak. V prodloužení jsme branku neviděli, o vítězi dnešního duelu tak budou muset rozhodnout samostatné nájezdy. Ty proběhnou po krátké úpravě ledové plochy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 5. Krug (Smith, Soderberg), 52. Lucic (Hamilton, Krejčí) – 4. Benn Ja. (Ničuškin, Benn Jo.), 58. Fiddler (TS), rozh. náj. Peverley

Boston Bruins: Rask – Boyuchuk, Chára, Hamitlon, Seidenberg, McQuaid, Krug – Iginla Krejčí, Lucic – Eriksson, Bergeron, Marchand – Smith, Kelly, Soderberg – Thornton, Campbell, Paille.
    Dallas Stars: Lehtonen – Robidas, Dillon, Gončar, Daley, Benn Jo., Goligoski – Ničuškin, Seguin, Benn Ja. – Chiasson, Eakin, Whitney – Cole, Horcoff, Peverley – Garbutt, Fiddler, Roussel.

Rozhodčí: Rooney, St. Pierre – Barton, Gibbs