Boston – Dallas 2:3 (1:2 po s.n.) | Washington – NY Islanders 6:2 (kon.) | Columbus – Ottawa 1:4 (kon.)
Montreal – St. Louis 2:3 (0:1 po s.n.) | Florida – Edmonton 3:4 (po pr.) | Carolina – Philadelphia 2:1 (po pr.)
Minnesota – Calgary 5:1 (kon.) | Arizona – Vancouver 3:2 (2:1 po s.n.) | San Jose – Buffalo 4:5 (1:2 po s.n.)
Carolina Hurricanes
2:1 (0:0, 0:0, 1:1)
Philadelphia Flyers
Středa 06.11.2013, 01:30 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Carolina nakonec chtěla víc zvítězit, a to se jí také povedlo! Škoda jen, že v dnešním utkání naši krajánci nebodovali. Ode mne je to pro dnešní noc vše, dobrou noc, nebo spíš ráno všem a na shledanou. (04:19:45)

62:40
    Carolina právě vstřelila branku!
    Po chybě Flyers na druhé straně kluziště se do samostatného úniku dostal MANNY MALHOTRA a jeho bekhedový pokus znamená konec dnešního utkání!

62:05
    Dnešní utkání se poněkud protáhlo, ovšem rozhodně to stojí za to.

61:15
    na druhé straně pokus Timonena.

60:45
    Carolina se zdá býti aktivnějším týmem.

60:01

Na dva jediné góly tohoto utkání jsme museli čekat padesát šest minuta a dvě sekundy. Pak se prosadil Scott Hartnell a necelou minutu před koncem vyrovnala Carolina zásluhou bratří Staalů na jedna jedna. Nyní nás čeká prodloužení.

60:00

59:08
    A je vyrovnáno! Bratři Staalové se o to postarali! Eric nahrál spoza brány na JORDANA STAALA, který se z voleje trefil k tyčce Masonovi brány! Asistence: Eric Staal.

59:00
    Minuta do konce!

58:30
    Oddechový čas pro domácí.

58:16
    Hurikání nahazují kotouč do pásma, začínají být zoufalí.

57:26
    Carolina reklamuje vyloučení. Coburn dle jejich mínění vyhodil kotouč mimo hrací plochu a měl by tak po právu dostat dvě minuty. Rozhodčí ale celou akci vidí jinak.

57:06
    Hurricanes začali kombinovat těsně před modrou čárou a to se jim nevyplatilo. Ofside.

56:30
    Tři minuty a třicet sekund do konce utkání – Carolina má co dělat.

56:02
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Přesně tři minuty a padesát osm sekund před koncem je k vidění první branka! SCOTT HARTNELL napřáhl a jeho dělovka od modré čáry zapadla za Petersova záda! Branku ještě chvíli zkoumal videorozhodčí, domníval se, že tam byla teč. Bez asistence.

55:08
    Oba již zmínění hříšnící – Streit (PHI) i Gerbe (CAR) si odsedí dvě minuty.

55:08
    Byla k vidění krátká bitka! Borci obou týmů se do sebe pustili, jmenovitě to byli Gerbe z Caroliny a Mark Streit z Philadelphie! Nutno podotknout, že domácí borec měl navrch a z bitky odchází jako vítěz.