Vsetín – Přerov 7:4 (kon.) | Orlová – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 3:6 (kon.)
Nový Jičín – Břeclav 3:2 (2:1 po s.n.) | Prostějov – Val. Meziříčí 5:3 (kon.) | Opava – Frýdek-M. 6:1 (kon.)
Kobra – Nymburk 0:2 (kon.) | Žďár n/S – Bílina 7:1 (kon.) | Sokolov – Milevsko 3:1 (kon.)
Klášterec nO – Pelhřimov 4:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Děčín 4:1 (kon.) | Klatovy – Kolín 2:4 (kon.)
Řisuty – Mor. Budějovice 5:8 (kon.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 7:1 (kon.)

59:03
    Tak ještě jedno vyloučení. Hostující Klement dostává 5 minut plus trest do konce zápasu za vražení na hrazení.

58:21
    A ještě jedno vyloučení. Za hru vysokou holí je za katr odeslán domácí Peřina.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty zápasu.

57:34
    Tohle už je evergreen dnešního zápasu. Vzájemné vyloučení za hrubost. Na trestnou už odjeli domácí Bittner a hostující Vondráček.

55:55
    Hlavní arbitr má opět zdviženou ruku a opět se vylučuje. A opět na obou stranách. Za domácí jde na trestnou Čechura, za hosty Poskočil. Oba kohouti dostávají dvě plus dvě minuty za hrubost.

55:52

54:16
    Na led se vrací vyloučená dvojice Mulač – Vondráček, hosté hrají klasickou přesilovku.

53:52
    Vyloučen domácí Zeman za podražení.

53:19
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Konečně se dočkali i hosté. První brankou v sezoně bere Jedličkovi čisté konto obránce DANIEL KOLÁŘ. Asistence Jaroslav Moučka, Martin Svoboda.

52:12
    Vyloučení na obou stranách. Domácí Mulač a hostující Vondráček si odsedí dvě minuty za hrubost.

46:10
    Vlci právě vstřelili branku!
    V momentě kdy už byla vrátka hostující trestné lavice otevřena a Moučka naskakoval na led, kapitulují hosté už posedmé. Branku má na svědomí JAKUB MULAČ po kombinaci celého útoku. Asistence Marek Frk, Tomáš Brokeš.

44:10
    Vyoučen hostující Moučka za vysokou hůl.

40:50
    Domácí ubránili oslabení a chvíli po návratu vyloučeného Čechury se sami trefují pošesté, konkrétně TOMÁŠ LIŠKA. Asistence Tomáš Mrkvička, Tomáš Čechura.

40:41

40:01

40:00

38:41
    Vyloučení na domácí straně, Čechura odchází odsedět dvě minuty za hákování.

37:32
    Jelínek likviduje v krátkém sledu dvě obrovské šance hostů a stále drží čisté konto.

Petr Novotný

Branky a nahrávky: 8. Miškovský (Mrkvička, Nevyhoštěný), 9. Bříška, 12. Bříška (Tondr, Mrkvička), 24. Liška (Mrkvička, Nevyhoštěný), 27. Frk (Mulač), 41. Liška (Mrkvička, Čechura), 47. Mulač (Frk, Brokeš) – 54. Kolář (Moučka, Svoboda)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Příhoda) – Petrmichl, Pilař, Mrkvička, Bittner, Zeman, Abraham, Čechura, Peřina – Miškovský, Liška, Nevyhoštěný – Frk, Brokeš, Mulač – Tondr, Bříška, Šulc – Hloušek
    HC Stadion Vrchlabí: Pavelka (24. Jeschke) – Pulec, Vondráček, Hamerský, Poskočil, Klement, Kolář, Hlaváč, Lenoch – Fořt, Filip M., Gengel, Šťastný, Moučka, Jirků, Svoboda, Bláha, Březina, Marek, Filip D., Jakubec