Boston – Toronto 3:1 (kon.) | Detroit – Tampa 2:3 (po pr.) | Carolina – Minnesota 2:3 (1:3 po s.n.)
Columbus – NY Islanders 5:2 (kon.) | St. Louis – Pittsburgh 2:1 (kon.) | Dallas – Chicago 2:5 (kon.)
Arizona – Washington 4:3 (2:0 po s.n.) | Los Angeles – Vancouver 5:1 (kon.)
Los Angeles Kings
5:1 (2:0, 3:1, 0:0)
Vancouver Canucks
Neděle 10.11.2013, 04:10 • Staples Center, Los Angeles • NHL

52:38
    Hosté hodně přitvrdili a výsledkem je jejich další vyloučení. Tom Sestito (VAN), dvě minuty za napadení.

45:10
    Tom Sestito (VAN) vyloučen za napadení, další přesilová hra pro Kings.

40:45
    Dan Hamhuis (VAN) vyloučen na dvě minuty, přesilová hra pro domácí tým.

31:08
    Potyčka mezi domácím Jordanem Nolanem (LOA) a hostujícím Tomem Sestitem (VAN) končí dílčím vítězstvím hráče hostů. Oba hráči inkasují pětiminutový trest.

20:00
    Se závěrem třetiny ještě vyloučen domácí Drew Doughty (LOA) za držení protihráče, hosté tak po vypršení Burrowsova trestu zahájí druhou část v početní výhodě.

18:37
    Alex Burrows (VAN) vyloučen za nedovolené bránění, síly na ledě se vyrovnají.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 13. Nolan (Vey, Martinez), 20. Toffoli (Doughty, Richards), 30. Richards (King, Toffoli), 32. Williams (Kopitar, Vojnov), 33. Toffoli (Richards, King) – 29. Hamhuis (Bieksa, Kesler)

Los Angeles Kings: Quick (Scrivens) – Doughty, Muzzin, Regehr, Vojnov, Martinez, Mitchell – Williams, Kopitar (A), Brown (C) – Toffoli, Richards, King – Frattin, Lewis, Carcillo – Nolan, Vey, Clifford.
    Vancouver Canucks: Luongo (32. Lack) – Garrison, Edler, Tanev, Hamhuis, Bieksa, Stanton – Kesler (A), Sedin H. (C), Sedin D. (A) – Burrows, Santorelli, Higgins – Kassian, Richardson, Archibald – Dalpe, Welsh, Sestito.

Rozhodčí: Lee, Martell – Henderson, Grandt

Diváci: 18.118