Boston – Toronto 3:1 (kon.) | Detroit – Tampa 2:3 (po pr.) | Carolina – Minnesota 2:3 (1:3 po s.n.)
Columbus – NY Islanders 5:2 (kon.) | St. Louis – Pittsburgh 2:1 (kon.) | Dallas – Chicago 2:5 (kon.)
Arizona – Washington 4:3 (2:0 po s.n.) | Los Angeles – Vancouver 5:1 (kon.)
po s.n. (2:0)
Arizona Coyotes
4:3 (1:0, 0:3, 2:0 - 0:0)
Washington Capitals
Neděle 10.11.2013, 02:00 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji všem krásný zbytek víkendu a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (05:24:15)

Československá stopa v utkání:

Zbyněk MICHÁLEK (PHX) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:36
    Martin HANZAL (PHX) 0+1, 2 střely, čas na ledě 21:20
    Rostislav KLESLA (PHX) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:32
    Martin ERAT (WSH) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:35
    Michal NEUVIRTH (WSH) 32 úspěšných zákroků, 3 inkasované góly, úspěšnost zásahů 91,4%, žádný chycený nájezd ze dvou pokusů

Zblokované střely: 14:16

Nejvíce střel: Oliver Ekman-Larsson a Mike Ribeiro 6 – Nicklas Bäckström, Joel Ward a Mike Green 4
    Nejvíce času na ledě: Oliver Ekman-Larsson 30:39 – Mike Green 27:20

Branky a nahrávky: 10. Doan (Hanzal, Yandle), 57. Korpikoski (Vermette, Schlemko), 59. Doan (Ekman-Larsson, Yandle), rozh. náj. Vermette – 21. Brouwer (Green, Neuvirth), 24. Carlson (Johansson, Ovečkin), 37. Ward (Latta, Chimera). Po třetinách: 1:0, 0:3, 2:0 – 0:0. Rozhodčí: Morton, Rooney – Cvik, Mach. Diváci: 16106

Dnes jsme v arizonské Jobing.com Areně měli možnost vidět opravdu parádní zápas! Domácí se v první třetině dostali do vedeni, když v 10. minutě využil přesilovou hru kapitán Shane Doan.

Druhou třetinu ale naprosto ovládli hráči z Washingtonu, kteří otočili zápas na 3:1. V 21. minutě se prosadil v přesilové hře Troy Brouwer, za dalších pár minut poslal Capitals do vedení John Carlson.

Ve 37. minutě přišla další branka v podání Washingtonu, po několika šťastných odrazech se puk dostal k volnému Joelu Wardovi, který se nemýlil.

Ve třetí třetině to dlouho vypadalo, že si Washington dokráčí ke snadné výhře, vše nakonec ale bylo jinak. V 57. minutě se z dorážky prosadil Lauri Korpikoski a snížil tak na rozdíl jediné branky.

Vyrovnaní přišlo v 59. minutě, kdy se v přesilové hře podruhé v utkání prosadil kapitán Shane Doan, který tak zápas poslal do prodloužení, ve kterém hosté mohli v nabídnuté přesilové hře rozhodnout, to se jim ovšem nepovedlo, a tak o vítězi musely rozhodnout samostatné nájezdy.

Kojoti proměnili oba své pokusy, prosadili se jak Antoine Vermette, tak Mikkel Boedker. Na druhé straně naopak jak Michajl Grabovskij, tak Alexander Ovečkin se neprosadili, Phoenix si tak připisuje velmi cenné dva body do tabulky Západní konference, Washington bere pouze jeden!

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Phoenix Coyotes.
    Autorem branky je ANTOINE VERMETTE.

Alexander Ovečkin se pokusil o stejný způsob zakončení jako Boedker, ruské megahvězdě ale puk sjel z hokejky, Coyotes tak vítězí! – 2:0

Mikkel Boedker výrazně přiblížil domácí k vítězství, Neuvirth proti parádně předvedenému bekhendovému blafáku neměl žádnou šanci! – 2:0

Za hosty se pokusil vyrovnat Michajl Grabovskij, puk mu ale ujel hodně do strany, Simth ani nemusel zasáhnout! – 1:0

Nájezdy začal za domácí Antoine Vermette, který uspěl se svižnou střelou k tyči! – 1:0

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení o vítězi dnešního úžasného zápasu nerozhodlo. Washington měl na začátku nastaveného času velkou šanci na vítězství v podobě dvouminutové přesilovky, početní výhoda se ale Capitals vůbec nepovedla, Mike Smith neměl v brance Coyotes ani tolik práce, jako se předpokládalo. O tom, který z týmů si odnese bonusový bod za vítězství v dovednostní soutěži, tak rozhodnout samostatné nájezdy, které začnou za malou chvíli.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:37
    Doan v souboji s Alznerem narazili do Neuvirtha, hra je přerušena.

64:22
    Mikkel Boedker se hezky uvolnil na střed, jeho střelu zápěstím ale likviduje Michal Neuvirth.

63:52
    Mike Ribeiro se z rychlého protiútoku dostal do obrovské šance, jeho střela ale skončila na mantinelu za Neuvirthovou brankou!

Adam Lacek

Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Michálek, Ekman-Larsson, Klesla, Yandle, Schlemko, Stone – Moss, Ribeiro, Doan – Boedker, Hanzal, Korpikoski – Szwarz, Vermette, Klinkhammer – Bissonnette, Halpern, Chipchura
    Washington Capitals: Neuvirth (Holtby) – Green, Schmidt, Carlson, Alzner, Oleksy, Urbom – Ovečkin, Bäckström, Erat – Brouwer, Johansson, Laich – Ward, Grabovskij, Chimera – Wilson, Latta, Volpatti

Rozhodčí: Morton, Rooney – Cvik, Mach

Diváci: 16106