Nigérie – Etiopie 2:0 (kon.) | Senegal – Pobř. slonoviny 1:1 (kon.)
Senegal
1:1 (0:0)
Pobřeží slonoviny
Sobota 16.11.2013, 20:00 • Stade Mohamed V (Casablanca) • Kvalifikace MS (Evropa)

Viděli jsme strhující druhý poločas, ve kterém měli domácí čtyřicet minut navrch. Po faulu Drogby ve vápně využili šanci a ujali se vedení 1:0. Hosté se však vzchopili a dokázali čelit ostatním snahám domácích. V 93. minutě pohřbil veškeré šance domácích Kalou, který svým gólem potvrdil účast Pobřeží slonoviny na MS v Brazílii. Nutno podotknout, že bojovný výkon domácích byl velmi sympatický.

Přeji krásný zbytek večera a někdy opět na shledanou. (22:12:11)

A to je vše. Nic dalšího se nestane. Po remíze 1:1 postupuje favorit tohoto duelu Pobřeží slonoviny.

93
    Studená sprcha pro domácí! Z brejku se po přihrávce Y. Toureho trefuje Kalou a posílá Pobřeží slonoviny na MS do Brazílie!

92
    Obrovská šance domácích! Z malého vápna však nedokázali trefit branku.

90
    Hlavní rozhodčí Haimoudi nastavuje čtyři minuty!

89
    Hosté se nyní dostali opět do hry a už domácím nedovolí to co jim dovolovali celý druhý poločas. Hraje se uprostřed hřiště. To hostujícímu celku stačí.

87
    Běží 87. minuta a vypadá to tak, že si hosté postup do Brazílie nenechají ujít.

83
    První obrovská šance hostů v druhém poločase. Před brankářem se ocitl osamocený Y. Toure. Coundoul však situaci vyřešil včasným vyběhnutím.

82
    Druhá změna na straně domácích. Přichází Saivet, odchází

80
    Hosté posilují defenzivu. Odchází Gervinho, přichází Sio.

76
    A je to branka. Míč si na pokutovou značku postavil střídající Sow a zakončil přesně. Brankář ani nereagoval na jeho střelu k pravé tyčce.

76
    Penalta pro domácí! Ve vápně fauloval Drogba.

76
    A znovu roh pro domácí tým.

75
    Další roh pro domácí.

72
    Další obrovská šance domácích, kteří to tentokrát překombinovali ve vápně. K zakončení chyběl kousíček!

65
    Máme tu první střídání. Na hřiště přichází Sow, odchází N'Doye.

65
    N'Doye skvěle obstřelil zeď. Jeho dělovka však končí těsně vedle pravé tyče.

64
    Další volný kop pro domácí z hranice vápna. Nyní jde o opravdu nebezpečnou pozici. Dočkáme se první branky?

62
    Další žlutá karta pro hráče z Pobřeží slonoviny. Provinil se Gervinho a domácí zároveň dostávají výhodu volného kopu z dobré vzdálenosti.