Mladá Boleslav – Třinec 5:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 2:3 (po pr.) | Jihlava – Vsetín 5:2 (kon.)
Č. Budějovice – Zlín 5:2 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:3 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 5:4 (2:1 po s.n.)
Liberec – Vítkovice 1:2 (0:1 po s.n.) | Slavia – Pardubice 1:5 (kon.)
HC Olomouc
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 – 0:1)
HC Kometa Brno
Sobota 30.11.2013, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • DHL Extraliga juniorů

47:56
    Nedovoleným zákrokem se prezentoval Brančík (OLO), který podruhé v této třetině odjíždí na trestnou lavici.

40:28
    Stejně jako na začátku druhé části, tak i tu třetí začnou domácí oslabením. Z obranného pásma nešťastně vyhodil puk mimo kluziště Brančík (OLO).

22:59
    Domácí obránce Škůrek (OLO) se znovu půjde posadit na trestnou lavici. V obranném pásmu v souboji nechtěně udeřil protihráče do obličeje.

20:26
    Hned v prvních sekundách druhé části se hosté dostali do vynikající příležitosti. Zbořil se prodral přes soupeřovu obranu až do zakončení, v něm však byl zahákován. Škůrek (OLO) si tak odsedí dvě minuty za hákování.

12:21
    Olomoučtí hokejisté se řítili do nadějné pozice, Králíkův pokus byl však předem zmařen nedovoleným zákrokem Kuska (KOM).

05:12
    Mora si zahraje přesilovou hru. Hlavní sudí posílá na trestnou lavici Sedláka (KOM), který si pomohl lehkým háčkem.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 36. Markl (Soukal), 43. Jergl – 34. Grünwald (Sedlák), 48. Raška (Kunce), 64. Raška (Kunce)

HC Olomouc: Kochta (Slezák) – Škůrek, Hradil, Kraigher, Brančík, Soukal, Rašner, Nesvadba, Brandýs – Markl, Bauer, Jergl, Kocián, Rajnoch, Konečný, Králík, Ostřanský (C), Vrána, Beták, Zezula, Hánl.
    HC Kometa Brno: Klimeš (Jekel) – Šidák, Cívka, Mytiska, Štancl, Klaus, Sedlák (C), Zbořil, Vlček, Vojáček, Vágner – Kozel, Račický, Raška, Kunce, Kusko, Beneš, Král, Boltvan, Grünwald, Pelikán.

Rozhodčí: Jeřábek – Gebauer, Lederer