Trnava B – Michalovce 3:3 (kon.) | Pohronie – L. Mikuláš 0:1 (kon.)
0:1 (0:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Neděle 01.12.2013, 13:00 • TJ Dolná Ždaňa (Dolná Ždaňa) • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 13:00.

Dobrý deň. 2.liga pokračuje už svojím 20.kolom. V tomto kole na seba narazia dva trápiace sa celky. Domácim v tomto zápase bude FK Pohronie a hostia budú MFK Tatran Liptovský Mikuláš. Zápas má naplánovaný výkop na 13:00.

Poďme si oba tieto celky predstaviť :

FK Pohronie :
    Tak ako som už spomínal, tak oba celky sa v priebehu tejto sezóny trápia. Domáci sú v súťaži nováčikom a preto sa dá aj ich predposledné 11.miesto pochopiť. Ešte sa len v súťaži oťukávajú, a na nováčika, ktorého tím je tvorený prevažne amatérmi je ich bilancia takáto : 4 výhry, 3 remízy a 12 prehier. Avšak sú tímom, ktorý najviac inkasuje : doteraz ich inkasoval až 40 a patria aj ku tímom, ktorý ich najmenej strelili – zatiaľ ich dali 19. V poslednom zápase len tesne podľahli na pôde R. Soboty 1:0.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš :
    Hostia z Liptova sa nachádzajú na poslednom 12.mieste. Tím, ktorý sa v minulom ročníku zachránil až v poslednom kole v priamom súboji o záchranu s D. Kubínom po víťazstve 2:1, pokračuje vo svojich zlých a nestabilných výkonoch. Donedávna nemal ani jedno jediné víťazstvo, čoho majú plné zuby už aj fanúšikovia a na domáce zápasy sa im nechce chodiť. Čo sa týka štatistiky tak tu tvorí : 1 výhra, 5 remíz a až 13 prehier. Takisto ako aj domáci tak aj ony veľmi veľa gólov inkasujú : doteraz ich dostali až 35 a strelili len 13. V poslednom zápase doma vybuchli a prehrali nad Trnavou B 5:2, keď už po polčase prehrávali 3:0.

Určite bude zaujímavé sledovať súboj tímov, ktoré sa trápia a potrebujú bodovať. Favoritom sú podľa tabuľkového postavenia domáci, ktorý majú náskok pred Liptákmi 7 bodov. Uvidíme, kto zvládne tento súboj lepšie.

Úvodné zostavy:

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Packo – Krivjančin, Úškrt, Kamas, Sekereš ( K ), Páleník, Bobor, Abrahám, Paraj, Urgela, Belluš.
    Náhradníci: Gramblička, Drobňák, Pinka, Zvara, Ometák, Rybanský, Matuškovič.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Šavol – Kubena, Kucharčík, Latiak, Revaj, Fuják, Lišivka, Balluch, Pastva, Hoferica ( K ), Trnovský.
    Náhradníci: Angelovič, Staš, Čekan, Moravčík, Kreva, Macík.

Rozhodca: Ježík – Ferenc, Mihálik.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Prvý polčas sa skončil.

Po prvom polčase diváci na štadióne gól nevideli. Uvidíme či sa ho dočkáme v 2.polčase. Zatiaľ sa hrá čistý futbal a rozhodca nemusel udeľovať karty.

46
    Začal sa druhý polčas.

46
    Prvé striedanie v domácom tábore. Z ihriska odchádza Roman Krivjančin a na jeho miesto prichádza Mário Ometák.

46
    Striedajú aj hostia. V zápase dohral Martin Trnovský, na jeho miesto prichádza Peter Moravčík.

55
    Druhé striedanie v tábore domácich. Ihrisko opúšťa Vratislav Bobor, na jeho miesto prichádza Filip Zvara.

60
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    A hostia sa ujímajú vedenia 1:0 !
    Až v 60.minúte sme svedkami prvého gólu v zápase. Jeho autorom je MARTIN KUBENA.
    Stav stretnutia teda je 0:1 !

63
    Druhé striedanie na strane hostí. Z ihriska odchádza Vladimír Fuják, na jeho miesto prichádza Tomáš Staš.

85
    Posledné striedanie v tábore domácich. Ihrisko opúšťa Denis Urgela, na jeho miesto prichádza Matúš Matuškovič.

89
    Posledný krát striedajú aj hostia. Ihrisko opúšťa Martin Revaj, na jeho miesto prichádza Kevin Peter Čekan.

90
    Dnešné stretnutie sleduje 642 divákov.

Víťazom tohto zápasu sa stali hostia z Liptova po tesnom výsledku 1:0 ! Autorom gólu, ktorý znamená víťazstvo hostí bol MARTIN KUBENA. Liptáci si teda pripisujú ešte len druhé víťazstvo v tejto sezóne. Premiéra nového trénera Liptákov Vladimíra Goffu je tak úspešná.

Pekný zvyšok nedele a úspešný štart do pracovného týždňa ešte želá Miroslav Revaj. (15:18:20)